Jump to content

Photo

Zgrada 5A pomoc pri kupovini stana

5A kupovina pomoc stan u GP5

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 goblini

goblini

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 24 November 2014 - 12:01

Pozdrav svima, 

nov sam na forumu i nisam siguran da li je ovo pravo mesto za moje pitanje, 

ipak eto okusacu srecu i nadam se da ce neko od buducih komsija dati konstruktivan odgovor  :))))

Moja zena i ja planiramo da kupimo stan u 5A, neku od lamela L1, L2, L3 , to je zgrada koju je gradio Ratko Mitrovic, 

pa je kasnije neki drugi izvodjac zavrsio, 

stanove gledamo sutra, pa me interesuje kakva su vam iskustva, na sta treba da obratimo paznju, 

pre svega kakva je zvucna izolacija, zatim i spoljna, plocice parket i uopste da li preporucujete 5A ili treba u obzir da uzmemo jos neki objekat. 

Cuo sam da se podrum dobija samo u L1, 5A ali ne i u L2, L3, da li je to istina, 

Takodje interesuje me kakva su iskustva sa stanovima okrenutim ka Kumodraskoj i onim stanovima koji su okrenuti prema terenu i stanici 49 autobusa, 

da li ima buke od Kumodraske i koju orijentaciju preporucujete.

Ako ima jos nesto na sta specijalno treba da obratimo paznju prilikom kupovine ja bih vam bio veoma zahvalan, 

Biljana i Marko

• 0

#2 miloska

miloska

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 25 November 2014 - 13:00

Postovani,

Ne znam da li ste gledali stanove, ali bi vam preporucio i zgradu 5b...na sredini je..nije do puta...i ima lep pogled i vrlo blizu svi objekti koji su u izgradnji...a kvalitetna je i gradnja...

Ako ste zainteresovani, ja imam stan u 5b..prvi ulaz..na trecem spratu i gleda na Medak..jako lep stan..

Srdacan pozdrav

Goran

• 0

#3 Ivana F.

Ivana F.

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 18 December 2015 - 18:48

Pozdrav, komšije!

Imam jedno pitanje. U zgradi 5A postoje 2 ulaza, Dobili smo kljuc od zgrade samo za jedan ulaz, dok je za drugi ulaz potreban drugi ključ, pa me interesuje koga treba da kontaktiramo da bismo dobili ključ i od drugog ulaza, direkciju ili građevinsko preduzeće Banković?

• 0

#4 mirka

mirka

V.I.P. član

• Members
  • 897 posts
  • Locationtu, kod doma zdravlja....

Posted 18 December 2015 - 22:55

Najjednostavnije vam je da pitate nekog od komšija, pozajmite od njih ključ i uradite za sebe, jer dok uganjate nekog iz gds-a......

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users