Jump to content

Photo

Putevi

• Please log in to reply
284 replies to this topic

#281 Mad Mike

Mad Mike

V.I.P. član

• Members
  • 526 posts
  • Location6Z L1

Posted 05 December 2017 - 22:01

U njegovom najboljem interesu je da to prica, a inace, koliko je meni poznato, planira se pocetak radova za mart iduce godine... Bilo bi lepo da stvarno tako bude.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
  • 1

#282 Aleks@

Aleks@

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • LocationStepa

Posted 05 December 2017 - 22:17

Upravo sam pročitao i ovo....

https://www.b92.net/...&nav_id=1332777

Ako je istina, rešilo bi većinu problema sa kojima se susrećemo. Naravno uz SMT...

• 0

#283 sasasa

sasasa

V.I.P. član

• Members
  • 946 posts
  • Location5B L1

Posted 06 December 2017 - 07:49

ljudi shvatite - dok su ovi na vlasti oni nece nista uraditi da nama u naselju olaksaju zivot-mislim da oni namerno nece nista da urade-sad zbog neke osvete li zbog nasih protesta ne znam. Ali nicija nije zo zore gorila.

• 0

#284 gajton

gajton

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • Location3A L2

Posted 06 December 2017 - 09:10

Ma gledaju su tu i rezultati izbora na izbornim mjestima u naselju. Pa da je bilo recimo 45+ za vladaoce onda bi bilo nesto nesto i za naselje sigurno, bar put na Vojvode Stepe. Uradice sto moraju, ne radi nas nego sto ljudi generalno poludise na Trosarini i Kruznom putu. A i radi Lidla. Ako ista krene da se radi do marta 2019. a ne 2018. ja cu biti prijatno iznenadjen. Ako mi za 5 godina budemo imali regulisan saobracaj do Trosarine ma to ce biti super. Pa vidjeli ste kako ide sa Bulevarom Oslobodjenja, uradili ljudi jednu stranu a ova druga ce da ceka vjerovatno sledece ljeto ili tako nesto. A ulica laka, ne moze laksa za rekonstrukciju. Sve je brate tako traljavo i sporo. Ako se desi neka promjena na gradskom nivou nakon ovih narednih izbora to bi trebalo odmah iskoristiti, zaskociti te nove da grade vrtic i skolu. :)

• 0

#285 Aleks@

Aleks@

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • LocationStepa

Posted 10 December 2017 - 13:03

Pozdrav komsije, akcija koju je grad najavljivao i o kojoj sam pisao je pocela:

http://bgportal.rs/#/news/4615

Potrebno je da instalirate Beokom aplikaciju, u delu "Ankete" moguce je dati vas predlog za koji bi se u narednim danima glasalo.

Ja sam vec predlozio da se uradi izlaz na Vojvode Stepe, ali kapiram da nece smetati da sto vise nas uradi isto. Pored ovoga, na pamet mi padaju i izlazi na Bulevar P.Dapcevica, kod maksija...u principu neka svako predlozi ono sto smatra prioritetom, pa da glasamo. Kapiram da je sve ovo u svrhu predizborne kampanje, ali ako predlog izguramo na prvo mesto bila bi sramota da ne urade ono sto su obecali...

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users