Jump to content

Photo

Dom zdravlja

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#61 fortuna

fortuna

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 157 posts

Posted 30 August 2017 - 15:09

Moze li neko da napise svoje misljenje o ginekologu iz ambulante,ne znam da li da prebacim svoj karton ili ne?
  • 0

#62 Bakivet

Bakivet

V.I.P. član

• Members
  • 698 posts
  • Location4GL1

Posted 30 November 2017 - 10:22

Prebacujem karton iz drugog DZ u Stepu, a uskoro ću i dečije. Ima li neko preporuku za lekara i pedijatra?

• 0

#63 mirka

mirka

V.I.P. član

• Members
  • 895 posts
  • Locationtu, kod doma zdravlja....

Posted 30 November 2017 - 11:31

Imam ja...

Bio sam pre dve nedelje na pregledu, a onda prošle i na kontroli.

Nema gužve, medicinska sestra na prijemu prijatna, brza i uslužna.

Doktorica iako mlada, vrlo stručna, ljubazna, iscrpna u objašnjenju i strpljiva da odgovori na svako postavljeno pitanje bez bilo koje negativnosti u odgovorima ili ophođenju.

Sve pohvale i za sestru i doktorku - drago mi je da sam prebacio karton!

Naravno, ovo je opšta medicina, što se ostalog tiče ne znam ništa.

Potpuno se slažem sa komšijom! I doktorka i sestra su vrlo ljubazne i predusretljive. I suprug i ja smo prebacili kartone i zadovoljni smo zbog toga. Jedina je mana što se ne radi svakog dana, ali bi to trebalo da se promeni kada bude još kartona u ambulanti.....

I mene bi interesovale informacije o ginekologiji i da li neko ima preporuku za dečje odeljenje. Da li ima samo jedan lekar ili više njih, pošto oni rade svakog dana, ako se ne varam.....

• 0

#64 sasasa

sasasa

V.I.P. član

• Members
  • 946 posts
  • Location5B L1

Posted 30 November 2017 - 12:05

mislim da je samo jedna lekarka-rade svakog dana ali samo jednu smenu

• 0

#65 zbuha

zbuha

V.I.P. član

• Members
  • 534 posts
  • Location4EL2 - 17.05.2012.

Posted 30 November 2017 - 13:26

Supruga i ja smo krajem leta prebacili kartone.
Sestra je ljubazna, a doktorka i jako detaljna. Prijatno iznenađenje je bilo kada su supruzi SMS-om javili da su svi rezultati OK.

Očigledno da rad u prijatnom okruženju i bez stresova karakterističnih za neke druge zdravstvene ustanove doprinosi radu lekarskog osoblja koji je za svaku pohvalu.

S obzirom da ne radi zdravstvena stanica u Vojvode Stepe, jedna smena u našoj ambulanti opslužuje naše komšije iz VS.
Nezvanično mi je saopšteno da je moguća promena radnog vremena od januara 2018 i početak rada svakog radnog dana.

• 1

#66 fortuna

fortuna

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 157 posts

Posted 30 November 2017 - 14:15

Doktorka pedijatar je jedna. Radi po smenama koje su istaknute na vratima. Ljubazna i detaljna. Sestra takodje. Jedina mana je sto ambulanta ne radi svakog dana u obe smene. Kazu da to zavisi od broja kartona a za sada ih je ocito nedovoljno.

Doktorka opste prakse je takodje vrlo ljubazna. Za ginekologa jos ne znam, niko nije podelio iskustvo pa nisam ni prebacivala karton jos uvek.

Bilo bi lepo kada bi ambulanta imala malo vise stolica u cekaonici.

• 0

#67 mirka

mirka

V.I.P. član

• Members
  • 895 posts

Posted 30 November 2017 - 20:31

Hvala, komšije!

• 0

#68 Bakivet

Bakivet

V.I.P. član

• Members
  • 698 posts
  • Location4GL1

Posted 02 December 2017 - 12:22

Ako sam dobro razumeo:

ZJ u Stepi ima jednog pedijatra i jednog lekara opšte prakse i ne rade svaki dan u obe smene, tako da i nema šta da se bira?

Gde se pacijenti šalju u laboratoriju, osim privatno?

• 0

#69 mirka

mirka

V.I.P. član

• Members
  • 895 posts

Posted 03 December 2017 - 16:06

Pedijatar radi svaki dan, ali u jednoj smeni. Lekar opšte prakse radi pon, sreda, petak. Na znam kako idu smene.
  • 0

#70 fortuna

fortuna

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 157 posts

Posted 04 December 2017 - 14:19

Laboratoriju uglavnom zavrsavamo privatno u dve postojece laboratorije u naselju. Verovatno je ona uslovljena brojem kartona kao i dvosmenski rad lekara.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users