Jump to content

Photo

3V iskustva

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 komsija

komsija

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 160 posts
  • Location5G L2

Posted 28 October 2016 - 17:25

Lift radi, ima poseban kljuc. Parkinga ima koliko hocete jer je ostao kompletan parking od neizgradjenog TC-a. Nisam rekao da je u GP6 losa izolacija vec da je u ovoj zgradi odlicna, izmedju stanova nisam cuo da ima toliko buke. Kod mene je isti projekat CIP ali u 3V je za klasu sve bolje odradjeno, a isto para bilo...Zgrada ima i dvorisni ulaz...
  • 0

#22 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,486 posts
  • Location4E, L3

Posted 28 October 2016 - 19:20

Nisam menjao klapne ali znam mnogo njih koji jesu i tako su resili problem buke u kupatilu, neprijatnih mirisa u kuhinji i "promaje" ...A inace planiram da to uradim samo imam i jos neke druge planove na umu pa cu sve odjednom 

• 0

#23 NewUser

NewUser

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 89 posts

Posted 28 October 2016 - 19:45

Nisam menjao klapne ali znam mnogo njih koji jesu i tako su resili problem buke u kupatilu, neprijatnih mirisa u kuhinji i "promaje" ...A inace planiram da to uradim samo imam i jos neke druge planove na umu pa cu sve odjednom

Ja sam gledao, cena je oko 5000 dinara za super ventilator. Kupi cu da probam. Ja cujem komsiju kako se kupa, a lezim u spavacoj sobi. Jel to zbog klapni?
  • 0

#24 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,486 posts
  • Location4E, L3

Posted 29 October 2016 - 20:46

Vrlo verovatno (pretpostavljam da se soba oslanja na kupatilo). Kupatilo generalno odzvanja (svako). Kada tu "pustite" iz ventilacije zvuke, onda se one "pojacavaju", tj. odzvanjaju...

• 0

#25 NatasaB

NatasaB

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 06 January 2017 - 22:28

Dobro vece, planiramo kupovinu stana u ovoj zgradi pa nam je bas svaka informacija znacajna. Nudili su nam I severnu I juznu stranu pa smo u dilemi najvise zbog toga sto se pitamo da li je severna hladna I bez sunca...? Ako je neko raspolozen da pise o utiscima bicemo veoma zahvalni! Pozdrav
  • 0

#26 DejanV

DejanV

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts
  • Location4IL1

Posted 12 January 2017 - 15:17

..... Nudili su nam I severnu I juznu stranu pa smo u dilemi najvise zbog toga sto se pitamo da li je severna hladna I bez sunca...?

Generalno to je stvar lične percepcije. Sa svojom porodicom živim na povučenom spratu, u stanu koji je okrenut ka severnoj strani, i nijednog trenutka se nismo pokajali zbog toga, pogotovu leti, kada komšije sa južne strane ne mogu da zamisle dan bez klima uređaja i spuštenih roletni na prozorima, a nama je klima i  posle dva leta opcija u razmatranju, koja nije neophodna. Doduše, mi smo namerno i izabrali tako orijentisan stan. U startu nam je to bio jedan od važnijih uslova pri kupovini stana. 

• 0

#27 Spykey

Spykey

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • LocationŠumadijske divizije 18/16

Posted 15 September 2017 - 07:35

Pozdrav svim komšijama u 3V! :-) Pošto sam ovde nov, red je i da se predstavim.

Zovem se Ivan Spasić, juče sam napokon dobio ključeve od stana u zgradi Šumadijske divizije 18/16, pa nas uskoro očekuje selidba,

tj useljenje.

E sad, interesujemo koliko su brzi ovi iz distribucije, u vezi uključenja napajanja stana?

I ako neko moze da mi kaze, koliko da očekujem račun za infostan (grejanje). u grejnoj sezoni i van nje, za stan od 83,69 kvadrata,

nikako da nadjem informaciju ovde?

Pozdrav još jednom!

• 0

#28 komsija

komsija

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 160 posts
  • Location5G L2

Posted 15 September 2017 - 07:44

Pozdrav, dobro dosli. U sezoni oko 12,000 van 3500.
  • 0

#29 sasasa

sasasa

V.I.P. član

• Members
  • 942 posts
  • Location5B L1

Posted 15 September 2017 - 11:16

u proseku racun za grejanje je oko 50-60 posto od racuna koji bi placao da se racuna po kvadratu kad je blaga zima, do 70-80 posto kad je jaka zima-ovo se odnosi na to da ne stedis ni malo preko dana, a da nocu posle 10 zavrces radijatore-jer greju po celu noc

• 0

#30 JAnna

JAnna

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted 15 September 2017 - 13:16

Da se upisem :) I ja sam relativno nova, tu smo dva meseca. Sumadijske divizije 20. Da li zna neko koga treba da zovemo za grejanje? Ovo je prva sezona.
Sto se epsa tice, jako brzo ide. Treba da izadje njihova ekipa da proveri opremu (dan dva) i da puste struju (dan dva). Tako je bar nama bilo
  • 0

#31 Spykey

Spykey

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 18 September 2017 - 09:40

JAnnaGDS mi je dala kontakt telefon osobe koja obavlja te pripreme za grejanje (odzracivanje, sta vec), pa cu ti proslediti broj. Pozdrav!
  • 0

#32 JAnna

JAnna

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted 18 September 2017 - 10:10

Super! Hvala mnogo
  • 0

#33 choda

choda

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 04 October 2017 - 10:50

Ajde da se i ja predstavim, pozdravim komsije i pitam nesto :) Ja sam Danilo,bio sam godinu dana potstanar u naselju u jedinicama, pa smo na kraju uzeli stan u 3V i od oktobra sam u novom stanu.

U stanu sam od 83m2 i zanima me da li jos neko ima prikljucak za koaksijalni kabal na pogresnom mestu u dnevnoj sobi - na zidu gde je predvidjen trpezarijski deo, a na zidu gde sam mislio da stavim tv (koji je i prema njihovom projektu predvidjen za dnevni boravak i tako je jedino logicno) nalaze se samo UTP uticnice... Otvarao sam modularnu uticnicu i koaksijalni kabal definitivno nije sproveden kroz kanal do mesta na kome je predvidjeno. Da li je jos neko imao slican problem i kako je to resio? Ne razvlace mi se kablovi po celom stanu, a ne uzima mi se ni telekomov iptv...

Kako vam rade aspiratori za kupatilo/wc? Da li ih je neko menjao, posto mi deluju mnogo bucni a nisam siguran da rade posao, vec pomalo uvlace mirise...

Pozdrav!

• 0

#34 Spykey

Spykey

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 04 October 2017 - 13:30

Pozdrav komsija!

Evo, i mi smo se uselili pre nekih 10 dana. Mislim da je u svim stanovima tako postavljeno. Ja sam potpsao ugovor sa SBB, kabal mi se vuce od trpezarije, pa skroz do suprotnog kraja, ruzno i totalno neprakticno. Sad gledam kako da ga obezbedim, jer je koaksijalni ulaz, po meni bas visoko na zidu, valjda su mislili da cemo svi da obesimo TV u tom trpezarijskom delu! :D Ventilaciju nisam dirao, videcu sad kad mi kuhinja bude gotova, sta cu i kako cu sa aspiratorom u kuhinji, jer se ponekad osete mirisi komsinicine kuhinje. A to da su bucni , jesu.

Samo da napomenem u vezi grejanja, gospodin iz GDS mi je mail-om poslao kako da podesim ventile na radijatorima, i da nema potrebe da dolaze u stan pre 10. oktobra.

• 0

#35 JAnna

JAnna

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted 04 October 2017 - 19:07

Pozdrav Danilo, imamo isti problem :) resili smo ga kao i Spykey :D ovih dana razmatramo ideju da ga ipak namontiramo na taj zid....ne znam na sta ce da lici na kraju
  • 0

#36 Spykey

Spykey

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 07 October 2017 - 09:24

Zna li neko koja je firma zadužena za očitavanje potrošnje toplotne energije, Rarex ili Brunata? Konkretno za moju zgradu, Sumadijske divizije 18, ili 3VL2. :huh:

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users