Jump to content

Photo

Oglašavanje na forumu

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 08 November 2016 - 16:28

S obzirom na to da stara tema sa pravilima oglašavanja nije baš bila vidljiva evo nove

Kao što je već nekoliko puta naglašeno, svima nam je u interesu da se mali biznisi u Stepi razvijaju i zato želimo da pomognemo, što reče Komšija:

Kupujmo u nasim lokalima, podrzimo domace.

Zbog toga na Stepa forumu je dozvoljeno i besplatno:

• Postavljanje malih oglasa (sa naglaskom na reč "malih") kojima reklamirate svoju uslugu ili proizvode koje prodajete
  • Postavljanje obaveštenja o početku rada prodajnog objekta unutar za to predviđene teme Lokali u naselju

Primer:

Drage komsije, u naselju je krenula sa radom OCNA KUCA JEVTIC.

U nasem lokalu mozete naci veliki izbor okvira i stakala, sve vrste kontaktnih sociva i sredstava za odrzavanje, kao i enzimske tablete. Aktuelne kolekcije suncanih naocara stizu uskoro.
Nudimo i usluge narezivanja kljuceva. 
Subotom i nedeljom vrsimo i BESPLATAN pregled od strane oftalmologa.
Svoj termin mozete zakazati na 011/ 770 22 32. 
Pored toga na usluzi smo Vam za svaki savet ili pomoc.

Ovakvu objavu smatramo obaveštenjem komšijama, zato vas molimo da zadržite informativni element:

• Čime ćete se baviti?
  • Gde se nalazite?
  • Koje vam je radno vreme?
  • Broj telefona?
  • Važno!: Ovo nije reklama i linkovi ka sajtu ili Facebook stranici će biti obrisani iz posta. 

Ukoliko želite veću reklamu, kao prostor za komunikaciju sa kupcima i prostor za objavljivanje akcija koje sprovodite možete zakupiti komercijalnu temu unutar ove sekcije. Komercijalna tema košta 3000 dinara, jednokratno se plaća i ostaje trajno na forumu. 

Na vama je da temu održite "živom". To možete uraditi tako što ćete komunicirati sa komšijama i pružati savete kao što to radi cvećara "Iz ljubavi" ili objavljivati akcije kao što to radi na primer Apoteka Nobel

Ukoliko ste zainteresovani za komercijalnu objavu pošaljite nam poruku na marketing et stepa.rs

Sve teme koje ne poštuju ova pravila će biti uklonjene.

• 0

#2 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 30 December 2017 - 15:49

Sve teme koje ne poštuju ova pravila će biti uklonjene.

Molim sve vlasnike lokala da se pridržavaju pravila

• 1

#3 Moja kuca hemije Anika

Moja kuca hemije Anika

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 15 February 2018 - 07:53

Postovani,

Poslao sam zahtev za oglasavanje na forumu na mail adresu koju ste naveli marketing@stepa.rs, 09. februara, ali odgovor jos nisam dobio. Zahtev za oglasavanje se odnosi na novootvoreni maloprodajni objekat kucne hemije i kozmetike u naselju, na adresi Generala Stefanika 10. 

Cilj nam je da komsije obavestimo o otvaranju gore navedenog maloprodajnog objekta, asortimanu kao i da ih obavestavamo o aktivnostima i akcijama u buducem periodu.

Hvala unapred,

Pozdrav

• 0

#4 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 15 February 2018 - 13:52

Radili smo na dodavanju nove mogućnosti u ponudu za oglašavanje - posebne stranice na domenu stepa.rs

http://stepa.rs/2bfit/

http://stepa.rs/imaginarium/

Ovo su dve probne strane. Do kraja nedelje ili tokom sledeće ćemo odgovoriti na sve zahteve koji su na čekanju. Izvinite i hvala na strpljenju.

• 0

#5 Moja kuca hemije Anika

Moja kuca hemije Anika

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 15 February 2018 - 18:47

U redu. Hvala na obavestenju.

• 0

#6 SanjaD

SanjaD