Jump to content

Photo

Protest - 25. mart 2017.

• Please log in to reply
53 replies to this topic

#21 tehnički prijem

tehnički prijem

V.I.P. član

• Members
  • 262 posts
  • Location6Z L1

Posted 26 March 2017 - 09:14

@ivancvosic
Bravo za komentar. Kratko i jasno.

Pa kad sami ne znaju da naprave rezultat moraju tuđe uspehe da pripisuju sebi.
Licemerno. Sad mi je jasno na dno nema svoj kraj.
  • 2

#22 korektor

korektor

Member

• Members
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 26 March 2017 - 11:08

http://www.telegraf....h-gradjana-foto

EVO NAM GA NAS MILI PREDSEDNIK KOJI JE UZ SVOJE SUGRAĐANE KAD IM TREBA, A GDE JE KAD GRADI PUMPU SRAMA.

ILI MOŽDA JA GREŠIM, ISPRAVITE ME KOMŠIJE.

Na sastanku je razgovarano o poteškoćama sa kojima se građani susreću u svojim zgradama i mogućnostima njihovog rešavanja.

PORUČIO JE SAVIĆ

Nas su izabrali građani, mi smo tu da rešavamo njihove probleme, da uvažavamo njihove sugestije, jer samo zajedničkim radom i slogom možemo da ostvarimo bolje uslove života i napredak. Hvala premijeru Aleksandru Vučiću na razumevanju i vremenu koje je uspeo da odvoji za rešavanje problema stanovnika naselja Stepa Stepanović – rekao je Savić povodom odluke koja će obradovati stanovnike u Stepi.

KOMŠIJE POMOZITE, MISLIM DA SANJAM.  

http://www.telegraf....tepa-stepanovic

• 1

#23 ZoBu

ZoBu

V.I.P. član

• Members
  • 2,162 posts

Posted 26 March 2017 - 11:41

Brinu me ovi noćni radovi: izgradnja "Pumpe srama" tokom noći, GDS-ovo obaveštenje o privremenom zaustavljanju radova u 22h, pozivanje na sastanak delegacije stanara u GDS tokom noći pred protest, sada ovo obaveštenje Savića od noćas. Izgleda da mnogo vole noć.

A evo šta Savić kaže 9. februara, onda kada smo svi hrabro stali pred bagere i kamione:

"Stvar je licne prirode da li ce neko da me voli ili mrzi i to svakako nece promeniti jedna izgradjena pumpa.Ja kao predsednik opstine imam veze sa tom pumpom koliko i sa raketnim stitom koji se postavlja u Poljskoj.Inspekcija opstine Vozdovac prilikom izlaska na gradiliste je utvrdila da investitor "gradjevinska direkcija" ima svu potrebnu dokumentaciju i potrebne dozvole za izvodjenje radova.Sad bih ja vama postavio pitanje sta ce se desiti ukoliko dodje presuda suda u Strazburu da je zemlja na kojoj je vase naselje izgradjeno oteto od starosedelaca Kumodraza? Da li to znaci da ce me i stanovnici Kumodraza isto mrzeti jer nisam sprecio izgradnju naselja? Za vase probleme i nedefinisane stvari iskljucivi krivci su Sutanovac,Djilas,Tadic i tadasnji direktori gds-a,koji su vam prodali sarenu lazu."

Da podsetim: naši problemi sa daljom izgradnjom naselja započeli su 2013. godine!

• 4

#24 ZoBu

ZoBu

V.I.P. član

• Members
  • 2,162 posts

Posted 26 March 2017 - 11:51

Evo za čitanje u nastavcima, primer kako opštinska vlast prlja i politizuje čistu građansku akciju. Sebi time daju autogol. Građani našeg naselja dobro znaju kako smo se borili, jer smo svi u tome učestvovali i koliko je rada i energije uloženo u ove četiri godine:

• 1

#25 tehnički prijem

tehnički prijem

V.I.P. član

• Members
  • 262 posts
  • Location6Z L1

Posted 26 March 2017 - 12:41

http://www.telegraf....h-gradjana-foto

EVO NAM GA NAS MILI PREDSEDNIK KOJI JE UZ SVOJE SUGRAĐANE KAD IM TREBA, A GDE JE KAD GRADI PUMPU SRAMA.

ILI MOŽDA JA GREŠIM, ISPRAVITE ME KOMŠIJE.

Na sastanku je razgovarano o poteškoćama sa kojima se građani susreću u svojim zgradama i mogućnostima njihovog rešavanja.

PORUČIO JE SAVIĆ

Nas su izabrali građani, mi smo tu da rešavamo njihove probleme, da uvažavamo njihove sugestije, jer samo zajedničkim radom i slogom možemo da ostvarimo bolje uslove života i napredak. Hvala premijeru Aleksandru Vučiću na razumevanju i vremenu koje je uspeo da odvoji za rešavanje problema stanovnika naselja Stepa Stepanović – rekao je Savić povodom odluke koja će obradovati stanovnike u Stepi.

KOMŠIJE POMOZITE, MISLIM DA SANJAM.  

http://www.telegraf....tepa-stepanovic

Nešto mi ovi baš izlgedaju zainteresovano i stručno za razmatranje Urbanističkog projekta Kumodraža. Cirkus.

Sigurno će im sendvič i sokić pokrenuti sistem rasuđivanja. :-P

• 0

#26 brankaz

brankaz

V.I.P. član

• Members
  • 230 posts
  • Location2B lam.1

Posted 26 March 2017 - 14:10

Spominjanje premijera mi lici na prikupljanje glasova za izbore? Sta li ce biti posle?

• 0

#27 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,925 posts
  • Location4A L1

Posted 26 March 2017 - 16:48

Ali ovo je vrhunac nečijeg licemerja....

Građevinska direkcija odustaje od izgradnje benzinske pumpe u naselju Stepa Stepanović, saopsteno je večeras iz opštine Voždovac.

Kako se navodi, to je učinjeno na inicijativu predsednika gradske opštine Voždovac i po odobrenju predsednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića, a pošto je deo stanovnika tog naselja izražavao protest povodom namere da se izgradi pumpa u njihovom kraju.

Koje bre inicijative, nije smeo da se obrati ljudima sve ovo vreme iako je kao poslednja kurava bio tu u blizini i posmatrao nas tokom protesta da bi tek kada je shvatio da je izgubio bitku okrenuo ploču i pokušao sebe i stranku da predstavi kao nekog kog je briga za građane umesto onog što oni uistinu jesu - gomila ljigavaca i jeftinih profitera na tuđoj grbači koga nije briga ni za koga osim do sebe samih!
  • 5

#28 brankaz

brankaz

V.I.P. član

• Members
  • 230 posts
  • Location2B lam.1

Posted 26 March 2017 - 16:59

Potvrdjujem svaku rec Martin Mystere! Ko ih ne zna......

• 0

#29 padinica

padinica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 26 March 2017 - 22:47

Bravo za hrabrost !!!Podrzavamo vas u vasoj borbi.Mi stanari sa Padine najbolje znamo sta je i ko je GDS .Bravoooo!!!
  • 3

#30 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 26 March 2017 - 22:49

U subotu u noćnim satima predsednik GO Voždovac Aleksandar Savić, pokušao je medijskom manipulacijom da umanji značaj četvorogodišnjih akcija stanara naselja Stepa Stepanović protiv pumpe i da prikupi jeftine političke poene. To je učinio izjavom da je upravo na osnovu njegove inicijative predsednik Vlade odobrio odustajanje od izgradnje ovog objekta. Ovime Savić dovodi u pitanje istinitost saopštenja Građevinske direkcije Srbije, u kome se eksplicitno tvrdi da postoji saglasnost osnivača (Vlade). Stanari naselja Stepa Stepanović su mu poslali pismo.

17390723_1655245207836495_72952498427868

• 9

#31 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,925 posts
  • Location4A L1

Posted 26 March 2017 - 23:14

Sve je tačno od A do Š, jedino što nisam baš ubeđen da će dotični da prepozna ironiju/sarkazam. Tako nešto nije moglo da se čuje u kafani gde je konobarisao niti u drugim birtijama gde on i jagnjeća mu brigada najčešće provode vreme "brinući" o svim stanarima poverene mu opštine pa izražavam opravdanu sumnju u to da je uspeo da prepozna navedene stilske figure.

A nekako mi i ne deluje kao neko ko je (mo)mentalno sposoban za tako nesto osim da mešetari, podmeće, jeftino profitira...

Btw. šteta je samo što ovo nije moglo da se pošalje i medijima kao tzv. otvoreno pismo, mada...

• 4

#32 UdruženjeUSNSS

UdruženjeUSNSS

V.I.P. član

• Members
  • 280 posts

Posted 27 March 2017 - 08:32

Stanari Stepe predsedniku opštine: Uzmite političke poene

http://rs.n1info.com...ni-nama-ne.html

Stanari Stepe: Razumemo, to su politički poeni...

http://www.b92.net/i...&nav_id=1244079

Stanari Stepe Stepanovića uputili pismo predsedniku Opštine Voždovac

http://www.novimagaz...pstine-vozdovac

• 6

#33 marecare

marecare

V.I.P. član

• Members
  • 766 posts
  • LocationUklonjena.

Posted 27 March 2017 - 09:53

Ljudi, bez sikiracije, pozdravite ih u nedelju sve, svako po svom nahođenju, ali ih pozdravite.

• 3

#34 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,925 posts
  • Location4A L1

Posted 27 March 2017 - 11:09

Auuuu, al su botovi navalili na N1!

Mada, treba i zaraditi sendvič...
  • 2

#35 vladan 2A

vladan 2A

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 163 posts
  • Location2AL3

Posted 27 March 2017 - 11:58

Čuo sam da su počeli da dele sa pečenicom

• 0

#36 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,925 posts
  • Location4A L1

Posted 27 March 2017 - 12:29

Kako se bliži nedelja počeće i kavijar da stavljaju u sendviče...
  • 2

#37 Isley

Isley

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted 27 March 2017 - 16:58

Lepo napisano pismo. Svaka cast.

Ali nekad mi se cini da su nase akcije samo reaktivne, a izgleda da mozemo da se izborimo i za vise.

Mozda bismo smo stvarno trebali da batalimo i GDS i te tuzbe protiv drzave i da sami nadjemo neke investitore za gradnju Trznog centra, vrtica i skole...

A onda putem nase gradjanske inicijative legalizujemo sve to. Nateramo ih da prihvate projekte. Mislim da nije nemoguce.

Vec je uradjeno sa skolom i vrticem. Moze ponovo sve isto...

Krenemo "bahato i bezobrazno" ne mareci za njihove price i interese kao i oni za nase...

Legitimitet je sigurno na nasoj strani.

• 0

#38 UdruženjeUSNSS

UdruženjeUSNSS

V.I.P. član

• Members
  • 280 posts

Posted 29 March 2017 - 15:38

Danas su GDS-u predata 2 dopisa.

fUdtGpA.gif

TTRJ4HR.gif

• 7

#39 zig

zig

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts

Posted 29 March 2017 - 16:26

Postovani komsije,

a sta ce biti sa rupom ispod zgrade 6Z, gde su nameravali da grade antenu?  

• 0

#40 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,925 posts
  • Location4A L1

Posted 29 March 2017 - 20:19

Ovi naši napredni baš su se navadili da lažu i koriste ime i zasluge drugih zarad jeftinih političkih poena - imao je od koga konobar i da uči...

97ba077c18e404cb8f5e52a13d0d8f84.jpg
  • 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users