Jump to content

Photo

Akcija - "Da se Gradi po tvom"

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#41 coa.m

coa.m

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 07 January 2018 - 16:53

Ljudi, kada bi znali koliko malo ljudi prati forum i da preko njega ne moze da se postigne pun efekat...on moze samo da da okidac, a za drugo moramo malo ozbiljnije...
Mislim da je greska prepucavati se sa ljudima koji su sujetni, a koji su na vlasti, jer je to kontra efekat...
Ocigledno je da oni nece da ulazu u projekat koji je neko drugi zapoceo...
To je evidentno.
Mislim da treba da se skupi vise od troje ljudi da bi svako iskazao svoje misljenje, ali ne na forumu...nego uzivo...
Treba mi njih da zajebemo...pa dok provale...mi cemo dobiti svoje...a posle se pravimo ludi,kao i oni sada...
Neki ljudi imaju dobre namare i energiju ali preteruju u isterivanju i prozivanju.
Naravno da je onaj ko je gluplji nece to da prizna...jos ce da te vise mrzi...
A kod njih samo dokazi...ali javno...da ima efekat...
Znaci glasamo, slikamo, plasiramo...
Ali treba da prvo GLASAMO!!!
  • 0

#42 Aleks@

Aleks@

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 posts
  • LocationStepa

Posted 08 January 2018 - 16:06

Nema ništa od prosirenja Save Maškovića, da ne pričamo o nastavku ka Jerkoviću.

Kada se otvori Lidl bukvalno smo ga ugasili! Sve go lažov do lažova! U ovakvoj situaciji ni izlaz na V.Stepe neće ništa pomoći...ja sam za to da najavimo neke proteste, blokadu saobraćaja, sa bagrom se ne može drugačije!

Skinuli su ogradu oko pumpe, bojim se da je to sve što će naselje "dobiti" ako nešto ne preduzmemo!95d5d5a3c8772863989b4ee3d74a57e0.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
  • 0

#43 gajton

gajton

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 131 posts
  • Location3A L2

Posted 09 January 2018 - 10:09

Toliko o planovima http://www.beoland.c..._20.09.2016.pdf, strana 17. Mi samo Bogu da se pomolimo da nisu sektore 1, 2 i 3 planirali da pocnu nekad pocetkom 2022. (kraj narednog mandata gradske vlasti).

• 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users