Jump to content

Photo

Krađa automobila

krađa auto kola ukradeno nestao

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 anBol

anBol

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 19 February 2018 - 14:05

Poštovane komšije forumaši,

Molim vas za pomoć ukoliko neko ima mogućnosti. U toku prethodne noći ukraden je sivi WV Polo, 2013. godište sa parkinga iznad kolektora u dnu naselja. U pitanju je parking iza zgrade u kojoj je kafić Stepa. Ispod je fotografija sa google maps-a sa pozicijom gde se nalazio. 

vwpolo.jpg

Prijavio sam krađu u PU Voždovac. Pomoglo bi mi ukoliko neka kamera gleda na taj deo parkinga, i ako je moguće da mi se ustupe snimci sa takvih kamera prethodne noći u vremenu od 18.02.2018. 18h do 19.02.2018. 06h.

Unapred zahvalan na svim informacijama,

Vladimir Tripković

• 0

#2 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 19 February 2018 - 17:24

Dodata slika i postovano na Fejsbuku naselja
https://www.facebook...00012483359780/

• 1

#3 Mire

Mire

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 19 February 2018 - 23:13

Jel imao neku vrstu zastite? Alarm?
  • 0

#4 anBol

anBol

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 19 February 2018 - 23:18

Nije imao zastitu sem kod kljuca. Tek otkupljen s lizinga.
  • 0

#5 nevenanb

nevenanb

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 31 posts

Posted 19 March 2018 - 00:34

Sad vidim ovu temu.

Pa sam ukapirala da nisam blesava i da mi se nije prividjalo.

Dvojica sa kapuljacama mesicima ordiniraju po naselju.

Pricala sam sa par komsija,kazu snimili su isto (ali moja zgrada nema video nadzor)-pa je na pricama sa klupice i ostalo.

Uglavnom,dve starije osobe,potrazicu da li mi je ostala slika u telefonu (trenutno je na popravci),krecu u akciji posle 00:30 (vidjala sam ih svako vece posle pola 1-zbog njih sam krenula i noz da nosim kada uvece izvodim psa).Jer u stranu sto izgledaju strasno,jako se cudno ponasaju.

Jednom sam ih uhvatila kako cuce kod komsijskih kola i kriju se tj cim su me videli,cucnuli su,cekala sam ispred zgrade 30minuta jer nisam smela psa da izvedem,cisto da vidim da li ce se pomeriti, a posle toga sam pratila kroz prozor-panicno su pobegli.

U pitanju je deo kod rasadnika.Vec par noci ih nisam videla.

Ono sto sam zapazila jeste da su pikirali manja kola tj uhvatila sam ih dva puta, fiat stilo i manji auto za koji nisam sigurna koja je marka tacno.

• 0

#6 misici

misici

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 posts
  • Location2D L2

Posted 19 March 2018 - 09:14

Hvala na informaciji, da znamo da svi obratimo paznju i samo apel svim komsijama, ukoliko se primeti bilo sta cudno, prijaviti policiji.Njihovo je da posalju najblizu patrolu i provere o cemu se radi. Covek se u momentu zbuni, uplasi, ne odreaguje kako bi odreagovao hladne glave, ali to je mislim jedini nacin da zastitimo sebe, komsije, naselje i imovinu.

• 0

#7 Zeka75

Zeka75

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 20 March 2018 - 15:02

Meni su nocas auto sa tog istog mesta pomeriki u generala stefanika br 6. Pauk ga je pomerio tamo jer im je smetao za neko snimanje. Tu informaciju sam dobio kada sam zvao parking servis. Moj auto je bio na trotoaru, 20 metara od Vaseg auta. Srecno u potrazi.
  • 0

#8 Jovana998

Jovana998

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 23 March 2018 - 19:32

Meni se pre 2,3 meseca desio pokušaj obijanja. Uvidela sam to jer nisam mogla da ubacim kljuc u bravu, ali sva sreca nista vise se nije desilo. Katastrofa za porodicno naselje :)
  • 0

Also tagged with one or more of these keywords: krađa, auto, kola, ukradeno, nestao

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users