Jump to content

Photo

Putevi kroz naselje

• Please log in to reply
125 replies to this topic

#1 maki1885

maki1885

V.I.P. član

• Members
  • 518 posts
  • Location5G L1

Posted 09 January 2013 - 12:28

ovo ce biti potrebna tema ubuduce...

ali mene trenutno zanima sledece a to je jel se zna da li su nastavili sa radovima na ulici od zgrade 4V ka 5icama i dalje 6icama...
bilo bi lepo ako bi neko iz 4V da uslika koju sliku u tom pravcu, hvala unapred!
  • 0

#2 nichko

nichko

V.I.P. član

• Members
  • 459 posts
  • Location4V L2

Posted 09 January 2013 - 15:44

U poslednje dve-tri nedelje nisu ništa radili na povezivanju. Verovatno će to sačekati lepše vreme, a slike šaljem ovih dana.
  • 0

#3 7aL2

7aL2

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 44 posts

Posted 10 January 2013 - 01:34

da li je neko primetio da betonirana staza koja prolazi pored pekare na stanici,kod sedmica,nema nijedan rukohvat?! Umesto da naprave stepenice,gds je nizbrdicu samo izbetonirao i napravio kliziste da vrat polomis kada poledi..
  • 0

#4 nichko

nichko

V.I.P. član

• Members
  • 459 posts
  • Location4V L2

Posted 10 January 2013 - 09:37

@maki1885 Evo kako izgleda taj put.

https://www.dropbox.... ... .27.51.jpg
  • 0

#5 maki1885

maki1885

V.I.P. član

• Members
  • 518 posts
  • Location5G L1

Posted 26 January 2013 - 20:23

Jel ima nekih novosti... jesu li poceli barem pre snega ispred 5ica da rade?
Kako napreduje ostatak? Kod 2B, preostalih 6ica
  • 0

#6 maki1885

maki1885

V.I.P. član

• Members
  • 518 posts
  • Location5G L1

Posted 09 March 2013 - 21:21

iznenadio sam se kada sam video koliko je asfalta uradjeno za nedelju dana... koliko malo treba samo kada hoce... put od 4orki preko 5ica do prolaza izmedju 6ica i 7ica... pa od zgrade 4j od kruznog toka put i ka grupaciji 1 i grupaciji 2... pa put kod zgrade 2B... sunce mu sada krenes u setnju i umoris se :) (samo obratiti paznju na otvorene sahtove)
  • 0

#7 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 09 March 2013 - 23:58

samo obratiti paznju na otvorene sahtove

Oprez svim vozačima koji noću prolaze novim putem!!!

Prohodno je od 4J doći do Kružnog puta, ali se put svodi na slalom pored NEOBELEŽENIH RUPA/ŠAHTOVA, u opasnosti ste da upadnete bukvalno u rupe dubine od oko pola metra.

• 0

#8 maki1885

maki1885

V.I.P. član

• Members
  • 518 posts
  • Location5G L1

Posted 10 March 2013 - 00:37

samo obratiti paznju na otvorene sahtove

Oprez svim vozačima koji noću prolaze novim putem!!!

Prohodno je od 4J doći do Kružnog puta, ali se put svodi na slalom pored NEOBELEŽENIH RUPA/ŠAHTOVA, u opasnosti ste da upadnete bukvalno u rupe dubine od oko pola metra.

a da deluje kao da su asfaltirali pa onda zaboravili da su ispod sahtovi pa iskopali rupe da dodju do sahtova :D
  • 0

#9 CrownlessPhoenix

CrownlessPhoenix

V.I.P. član

• Members
  • 328 posts
  • Location4Z L1

Posted 11 March 2013 - 20:12

I jedan apel vozacima da ne voze kart, vec da paze na pesake :) Postoji deo ka kumodraskoj gde nema trotoara, pa delimo parce kolovoza i pesaci i vozaci naselja sa radnicima za teskom masinerijom :) Nema potrebe da sednete na sirenu kad vidite da ide pesak pod teretom, niti za rucnom gestakulacijom kroz prozor. Nije da ja bas volim sto plivam i sto igram slalom oko automobila i blatnjavih rupa.
  • 0

#10 Zgrada_6K

Zgrada_6K

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • Location6K L1

Posted 27 April 2013 - 22:24

Izmedju zgrade 6K i 6L je divlje napravljen put koji vodi do zgrade koja se gradi pored naselja Stepa Stepanović. Oštetili su kolovoz, stazu za pešake i ivičnjake jer tuda prolazi teška mehanizacija i kamioni koji prilaze zgradi koja ne pripada naselju S. Stepanović već su iskoristili put u okviru naselja. Molim da se hitno zatvori ovaj put, jer ugrožava bezbednost dece i ljudi na trotoaru, diže se velika prašina, i stvara se buka od teških kamiona a sve to potiče od mehanizacije koja nema veze sa izgradnjom naselja S.Stepanović već samo iskorišćavaju glavnu saobraćajnicu kroz naselje.

Očekujem brzu intervenciju, da ne bi neko stradao zbog divljeg puta i izlaska teških kamiona pravo na stazu za pešake.
  • 0

#11 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 18 June 2013 - 17:24

Nije divlji put, vec ce biti novi ka kumodrazu 2...ako lome nesto, snimite i posaljite komunalnoj policiji...sve dok se naselje ne preda gradu, a cak i tada, mozemo reklamirati gdsu...
  • 0

#12 The_Player

The_Player

V.I.P. član

• Members
  • 821 posts
  • Location1D L2 / 399N

Posted 18 June 2013 - 22:13

Nije Vlado, mislim da je to nešto drugo u pitanju...
http://www.halooglas... ... 12.92.html
  • 0

#13 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 19 June 2013 - 05:48

Znam za naselje, proveravao sam vec... Po planu, od GP4 ka GP6, gornjom ivicom naselja se izlazi na te 2 zgrade i dalje na Kumodraz 2, tj. Maxi. Bilo je vec prica o tome... To je po planu da bude put tu...http://www.facebook....&type=1 Pogledajte sliku, tj. mapu naselja, i videcete put ...
  • 0

#14 krstic

krstic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts
  • Location4V L2

Posted 19 June 2013 - 18:46

Dodatni opis
Pretprodaja. Siva faza, 900 EUR/m2. Završetak april 2013. Za ključ u ruke, 1.100 EUR/m2.
Oglas objavljen: 04.06.2013
  • 0

#15 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 06 July 2013 - 07:45

Dočekasmo i taj dan da se u GP4 postave znakovi, sada (upravo sada) peru ulice i verovatno će raditi signalizaciju na asfaltu (farbanje traka, pešačkih prelaza...)
  • 0

#16 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 06 July 2013 - 07:48

A da, peru i trotoare ...
  • 0

#17 Bakivet

Bakivet

V.I.P. član

• Members
  • 710 posts
  • Location4GL1

Posted 06 July 2013 - 11:06

Znam za naselje, proveravao sam vec... Po planu, od GP4 ka GP6, gornjom ivicom naselja se izlazi na te 2 zgrade i dalje na Kumodraz 2, tj. Maxi. Bilo je vec prica o tome... To je po planu da bude put tu...http://www.facebook....&type=1 Pogledajte sliku, tj. mapu naselja, i videcete put ...

Put , ucrtan na mapu, nije isti o kom komšija priča. Ucrtani put ide uz Vojnotehnički institut, a ovaj novoformirani je znatno niži. Dasa koji zida ove dve zgrade ima svoj asfaltirani prilaz iz pravca Kumodraža 2 koji je zagradio. Čuva svoj asfalt i mir svojim kupcima, a državno "troši". Međutim, ako bi smo sprečili prolazak njegovih kamiona, sada, on može, sutra, da spreči prolazak naši vozila ka Maxiju. Predlog za rešavanje ovog problema moraju dati komšije iz 6-tica i 7-mica jer njih najviše i tišti ovaj problem.
Videli smo, pre neko veče, da je upropašten prilaz do ulaza u 6L, verovatno prilikom useljavanja nekog od stanara ove zgrade. Deluje kao da je onaj ko je vozio kamion sa nameštajem navezao isti do samog ulaza u ovu zgradu po pešačkoj stazi. Spasao je sebe da ne nosi nameštaj 5m duže, ali je upropastio trotoar i pešačku stazu i sada će , narednih 10 god. da se sapliće o ulegnuća i psuje izvođače.
ako stanari, sami, ne vode računa o naselju, zašto bi to radio privatni investitor? On je tu da zaradi i da ode dalje!
  • 0

#18 Bakivet

Bakivet

V.I.P. član

• Members
  • 710 posts
  • Location4GL1

Posted 06 July 2013 - 11:06

da li je neko primetio da betonirana staza koja prolazi pored pekare na stanici,kod sedmica,nema nijedan rukohvat?! Umesto da naprave stepenice,gds je nizbrdicu samo izbetonirao i napravio kliziste da vrat polomis kada poledi..

Pitanje je da li je stazu i kada projektovao i uradio GDS ili vlasnik pekare?
  • 0

#19 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 06 July 2013 - 11:22

Malo su preterali sa znakovima, tipa znak za parking sa desne strane onima koji su tek izašli iz garaže... ffs...
  • 0

#20 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 06 July 2013 - 11:51

Baki, zato sto je taj isti investitor vidjen i moze biti tuzen...Svedoka i slika ima koliko hoces..
Ali te uveravam da je to taj put o kome se prica. Ne postoji veza sa vojno-opitnim centrom niti je planirana, vec upravo ova veza sa ove dve zgrade pa dalje na kumodraz 2. Inace ta veza treba i za nas da radi. Koliko sam video on je podigao ogradu do stepe. U tom slucaju mi mozemo njega tuziti za krsenje projekta...
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users