Jump to content

Photo

Ugrađena oprema

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#41 niki

niki

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 185 posts
  • Location4B

Posted 08 October 2012 - 20:50

Da ne otvaram novu temu nase naselje ce dobiti i energetske pasose sto je uslov za nove zgrade koliko sam razumeo, da li neko kojim slucajem zna koju klasu energetske efikasnosti cemo imati, vidim da je najbolja A+ i da ima ukupno 8 klasa, G je najgora.
Neki link koji sam pronasao : http://www.kombeg.or... ... kaEfik.pdf
P.S. Ako je neko vec pisao o tome izvinjavam se, nisam uspeo da nadjem.
  • 0

#42 CrownlessPhoenix

CrownlessPhoenix

V.I.P. član

• Members
  • 328 posts
  • Location4Z L1

Posted 12 January 2018 - 17:51

Komsiluk, pitanjce: da li (je) neko ima(o) problem s Termorad bojlerima koji su nam ugradjivani u kupatilo?

U poslednje vreme (recimo da ima dva meseca), tusiranje sve krace traje jer bojler sve manje greje. :grin:

Zamolila sam brata da pozove nekog da pogleda jer me nije bilo danima kod kuce, dosao je neko od Giletovih, i samo su rekli da posto ti bojleri nemaju mehanicko podesavanje stepena grejanja, greju po utrosku, u smislu da ako se manje trosi manje se i greje. :ugeek:

Meni to bas nema smisla, a i kad trosim vise vode ne greje znacajnije vise. :huh:

Iskustva? :???:

• 0

#43 Peace

Peace

V.I.P. član

• Members
  • 315 posts
  • Location4Đ L2

Posted 12 January 2018 - 18:47

Ista stvar i kod mene. Nije do kamenca, bojler je skoro čišćen, i nije ga bilo puno...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
  • 0

#44 mnrstp

mnrstp

V.I.P. član

• Members
  • 653 posts
  • Locationuklonjena

Posted 12 January 2018 - 20:12

Da li skala pri grejanju dođe do poslednje četvrtine (kao kad je ispravan), ili isključi pre toga? Ako je ovo drugo, onda je u pitanju termostat. Ili otkazuje, ili se možda na njemu nešto poremetilo (ne znam kakve je konstrukcije na ovom modelu bojlera, nisam ga još otvarao :) ).

Što se tiče podešavanja temperature, neko je ranije na forumu napisao da ono postoji, ali se nalazi ispod plastične maske na dnu bojlera. Ja bih probao da skinem taj poklopac i pogledam šta ima ispod. Ako je stvarno dostupno dugme termostata, probao bih da ga malo pomerim, kucnem.

• 0

#45 CrownlessPhoenix

CrownlessPhoenix

V.I.P. član

• Members
  • 328 posts
  • Location4Z L1

Posted 13 January 2018 - 17:38

Skala na bojleru se ne pomera, bukvalno je zaglavljena na jednom mestu :/

Da li neko ima preporuku za nekog ko to moze da pogleda?

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users