Jump to content

Photo

4A Lamela 3 (ULAZ 411DJ)

• Please log in to reply
102 replies to this topic

#1 TinkerBell

TinkerBell

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • LocationBeograd

Posted 28 March 2013 - 20:06

Drage komsije, evo i naseg ulaza na ovom forumu. :)

Sve probleme,ideje,predloge i sugestije vezane za nas ulaz, mozete izloziti ovde.

Dogovor kucu gradi. ;)

Pozdrav svima.
  • 0

#2 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,855 posts
  • Location4A L1

Posted 28 March 2013 - 22:07

Mislim da si zaboravio/la da napises o kojoj se zgradi radi - GP je tu, lamela je tu, a zgrada... ;)
  • 0

#3 nela

nela

V.I.P. član

• Members
  • 751 posts
  • Location4A L2

Posted 28 March 2013 - 23:08

Zakljucujem da je komsinica iz nase "Lepotice" - 4A L3 ?
Pozdrav.
  • 0

#4 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,855 posts
  • Location4A L1

Posted 28 March 2013 - 23:45

Znam to i ja ali samo zato sto je nasa zgrada u pitanju, nego sam spomenuo ono cisto zbog drugih, mada vidim da je naslov promenjen tako da su i nasi postovi potpuno nepotrebni...
  • 0

#5 TinkerBell

TinkerBell

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • LocationBeograd

Posted 29 March 2013 - 12:53

Lepotica ;)
  • 0

#6 nela

nela

V.I.P. član

• Members
  • 751 posts
  • Location4A L2

Posted 01 April 2013 - 22:09

Komsije, imam jednu molbu.
Na parkingu ispred nase zgrade uvece vec postaje problematicno naci mesto za parking , zato molim vlasnika teget bmw-a koji stoji parkiran na dva parking mesta vec dve nedelje , da ga preparkira na jedno :-) .
  • 0

#7 valentina maric

valentina maric

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 151 posts

Posted 03 April 2013 - 19:55

Nelce, ti ujutru kad svi odu na posao okreni auto poprecno,zauzmi tri mesta! Ljubim te :D
Pa neka oni tebe traze! :D :D
  • 0

#8 nela

nela

V.I.P. član

• Members
  • 751 posts
  • Location4A L2

Posted 03 April 2013 - 20:00

:-)
Moj auto i poprecno zauzima opet jedno mesto :-)
Nego, ti dodji ovamo sto pre , pa da idemo u kafic, pesaka.

Ili , da se premestimo bar na topic nase lamele :D

Poz za komsije iz L3, opet.
  • 0

#9 Nekitamo

Nekitamo

V.I.P. član

• Members
  • 223 posts
  • Location4A L3

Posted 04 April 2013 - 08:58

Pozdrav blizim a i daljim komsijama!

Razmisljao sam da bi mogli, sto se tice problema i samog funkcionisanja nase lamele, da napravimo neki vid pisane komunikacije sa predsednikom kucnog saveta tj. Home 011 a koji se ticu njihove nadleznosti. Mozda da odstampamo na papiru tabelu u koju bi svi stanari mogli da upisuju problemcice i predloge za resavanje i da taj papir stoji na oglasnoj tabli ili gde se vec dogovorimo. Home011 bi taj papir uzimao jednom nedeljno ili kad dolazi (obilazi) naselje.

Sto se tice problema naveo bih nekoliko:
- Ulazna vrata, da se popravi brava da mogu sama da se zatvaraju i zakljucavaju,
- Neonke u liftu su pregorele, pola radi pola ne,
- Promena sijalica u ulazu (ispred ulaza vec duze vreme ne radi sijalica)
- Da se odstampaju imena za interfon, i osvetljenje
- Odluka o zabrani ubacivanja i lepljenja propagandnog materijala

To je iz prve ruke, nisu neki veliki problemi ali i to treba resavati.
  • 0

#10 hercegovka

hercegovka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts
  • Location4a

Posted 21 April 2013 - 18:04

Drage komsije ,neznam koliko nas je zainteresovano za postavljanje kamera u nasoj lameli,neznam ni koliko to kosta ali mislim da bi znacilo mnogo .Nije mnogo ljudi na forumu ali nasli bi nacina da ih obavestimo.
  • 0

#11 TinkerBell

TinkerBell

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • LocationBeograd

Posted 21 April 2013 - 19:35

Hercegovka, u potpunosti se slazem sa tobom,kao i sa prethodnim postom,a akcenat stavljam na ulazna vrata koja se ne zakljucavaju.
  • 0

#12 hercegovka

hercegovka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts
  • Location4a

Posted 03 May 2013 - 08:13

Postovane i drage komsije,ajde da se dogovorimo ,naravno ako ste ,,za,, da svako iz ulaza ili bar ko zeli da po 150 dinara i da zasadimo malo cveca na ona dva mesta predvidjena za to,zardinjeru cistim sama svaku drugi dan o tome nam je vise bezpredmetno pricati,ja cu napisati na ulazu ovo za prikupljanje novca ,mada iskreno mi je zao sto i nama nisu stavili klupu ali zajedno mozemo i to napraviti,srecni prznici :D
  • 0

#13 nela

nela

V.I.P. član

• Members
  • 751 posts
  • Location4A L2

Posted 09 May 2013 - 09:28

viewtopic.php?f=14&t=551

;-)
  • 0

#14 nela

nela

V.I.P. član

• Members
  • 751 posts
  • Location4A L2

Posted 30 May 2013 - 18:35

Sutra prijavljujem GDS ovo jezero koje se stvara čim kisa padne izmedju L2 I L3. Neka neko od vas uradi isto, nadam se da ce biti efikasniji ;-)
  • 0

#15 hercegovka

hercegovka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts
  • Location4a

Posted 02 June 2013 - 09:25

Nela,imali smo sastanak proslu nedelju i marko iz home tj predednik nam je kao vaznu tacku dnevnog redao,obecao da ce dovesti nekoga iz energoprojekta izgleda nista od obecanja.
  • 0

#16 vetarujedra

vetarujedra

V.I.P. član

• Members
  • 335 posts
  • Location4A L1 (ulaz 411Ž)

Posted 02 June 2013 - 09:43

Komšinice, sa ulaza 411Đ,
možete i sami da rešite navedeni problem, pozovite gospođu Kilibarda Anu, koordinatora za rešavanje primedbi i otklanjanje utvrđenih nedostataka u stanovima i drugim prostorima iz Energoprojekta i saopštite problem. Malo strpljena i ozbiljan zahtev i doći će se do rešenja na mob. tel: 063/690 445.
Možete pozovati i njihovog direktora službe za održavanje, gospodina Aleksandra na tel. 063/ 319 264.

P.S. Molim Vas za informaciju, ako je moguće, koliko stanara je useljeno na vašem ulazu.
  • 0

#17 nela

nela

V.I.P. član

• Members
  • 751 posts
  • Location4A L2

Posted 02 June 2013 - 15:41

Hercegovka@
pitala sam jos ranije Anu iz Energoprojekta u vezi te vode koja se skuplja ispred naših ulaza, rekla mi je da oni nisu zaduženi za to, nego Gds. Njima sam prijavila telefonom, obećali su da ce izaći I pogledati.Nadam se da ce stvarno biti tako ;-)
  • 0

#18 Nekitamo

Nekitamo

V.I.P. član

• Members
  • 223 posts
  • Location4A L3

Posted 03 June 2013 - 17:21

P.S. Molim Vas za informaciju, ako je moguće, koliko stanara je useljeno na vašem ulazu.

Komšija, u L3 36 stanova se vodi na kupce. Sad, koliko je uselilo to ne znam. Mislim oko 25. Toliko ih se bar pojavljuje na ugovorene sastanke.
Na zadnjem sastanku je preneseno predsedniku i on je slikao taj zapuseni slivnik kao i prostor iza zgrade gde se sleganjem tla urušio parter. Trenutno se taj deo iza zgrade sredjuje a za slivnik ne znam da li ce.
Pozz
  • 0

#19 vetarujedra

vetarujedra

V.I.P. član

• Members
  • 335 posts
  • Location4A L1 (ulaz 411Ž)

Posted 04 June 2013 - 18:36

Komšija,
hvala najlepše za informacije.
  • 0

#20 TinkerBell

TinkerBell

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • LocationBeograd

Posted 06 June 2013 - 21:56

Aman zaman ljudi, da li je moguce da je neko OPET napunio smecem kantu ispred naseg ulaza, koja je bas iz tog razloga napunjena zemljom??? Ja ne znam kojim recima bih opisala tog mentola, bezobraznika, i ne mogu da shvatim koliko bi neko trebalo da bude retardiran i da ne kapira da TA KANTA NIJE NAMENJENA ZA BACANJE KESA I DZAKOVA SA SMECEM .O ljuuuuuuuuuudi moji. Dodje mi da celog dana sedim na terasi, i da tog umobolnika koji baci djubre tamo gde mu nije mesto lepo slikam, i izlepim slike po celom neselju, pa da vidim hoce li smeti da ponovi isto.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users