Jump to content

Photo

Krađe u naselju - Pomozite u pronalaženju lopova

• Please log in to reply
165 replies to this topic

#1 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 15 April 2013 - 10:04

Krađa se desila 19.03.2013.

VX8ZrmhQCD0

Na snimku se vidi osoba koja je ušla u zgradu i iz unutrašnjosti garaže otvara vrata za ulazak automobila

vltgsE_pqIM

Na snimku se vidi ulazak automobila VW Golf IV crvene boje, sportski model, bez tablica

uiK-egcVDcc

Na snimku se vidi izlazak automobila VW Golf IV crvene boje, sportski model, bez tablica

Ovde su svi snimci http://www.youtube.c... ... R9vE-apc39

Snimci su postavljeni sa malim zakašnjenjem. Izvinjavamo se zbog toga, čekali smo da policija završi sve sa prijavom protiv NN lica.

Ukoliko imate bilo kakve informacije o događaju, javite se ovde ili se javite stanici policije Voždovac

Molim Vladu85 da postavi dodatne detalje o snimku i krađama
  • 0

#2 maki1885

maki1885

V.I.P. član

• Members
  • 518 posts
  • Location5G L1

Posted 15 April 2013 - 12:18

Sta se desilo? tj sta je nestalo?
  • 0

#3 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 15 April 2013 - 12:31

Polomljen je cilindar na vratima ulaska u garažu, ukradena bicikla iz hodnika (obijen lanac kojim je bio vezan za gelender), izmokren (da ne koristim grdje reči) zid kod ulaska u garažu...
Sve se desilo 19:20-19:27 u lameli 4, zgrada 4E, pa verujem da je to bio razlog zašto u stanove nisu ulazili. Ušli su na glavna vrata (verovatno se predstavili kao majstora pa ih neko pustio). Osoba ima kapuljaču i ranac, gde drži alat za obijanje
Kamera mog ulaza (L3) je uhvatila gore navedene snimke.
Budući da je princip obijanja vrlo sličan onome što su ostale komšije do sada videle, sumnjam da pričamo o istim osobama. Do sada smo imali obijanje toplotne i agregatne stanice..
Komšije su već uradile video nadzor, i isto savetujem svima (od kako je postavljen kod mene u ulazu nijedan problem nisam imao)
  • 0

#4 Bakivet

Bakivet

V.I.P. član

• Members
  • 710 posts
  • Location4GL1

Posted 30 April 2013 - 10:18

U razgovoru sa komšijama , sinoć, tokom prinudne romantične šetnje shvatio sam da smo izloženi lopovima - kao glineni golubovi.
Stoga predlažem da tema promeni ime u "Krađe u naselju - pomozite u pronalaženju lopova".
  • 0

#5 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 30 April 2013 - 10:22

Urađeno
  • 0

#6 malamaja

malamaja

V.I.P. član

• Members
  • 491 posts
  • Location2E L2

Posted 30 August 2013 - 09:44

Nije da su baš lopovi, ali s obzirom kakve slike prave u sred bela dana u naselju, čini mi se da su na pravom putu:

Posted Image

Posted Image

Primetićete da momak u crnom ima fantomsku na glavi, dok ovaj u beloj košulji ima plastični pištolj u ruci. Nisu iz naselja s obzirom da su došli da se slikaju ovde ovim belim džipom. Pretpostavljam da se sa tim fantomkama i plastičnim pištoljima slikaju za FB ili tako nešto, ali nije lepo prizor da se vidi u sred bela dana, pomalo je onako zastrašujuće, a ne mogu tek da pomislim šta su deca pomislila kad su ih videla Njih je uglavnom 'bolelo uvo' za sve i oni su se nameštali tako sat vremena sa pištoljem uz glavu i slikali? Još nam samo trebaju lokalni huligani i budući opasni momci da se navade da dolaze!? Jel se može ovo nekome prijaviti?
  • 0

#7 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,624 posts
  • Location4J L3

Posted 30 August 2013 - 12:49

Ne kapiram baš šta se desilo ali ima kome, baci mi kontakt na pm da te povežem sa komšinicom koja ima "uticaj", da joj objasniš sve šta se tačno desilo
  • 0

#8 padre

padre

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • Location1V L1

Posted 05 September 2013 - 17:25

Još jedna krađa. Iz automobila Fiat punto parkiranog ispred ulaza u zgradu 1V u noći između 04. i 05.09. istočen benzin!!!
  • 0

#9 chikakare

chikakare

V.I.P. član

• Members
  • 292 posts
  • Location6Z L2

Posted 06 September 2013 - 07:34

Moj kum, koji je u 4E, mi se zalio skoro da su mu istakali vec dva puta.

Citao sam negde da bi najbolje bilo da se ugradi neko sito u rezervoar, tako da benzin moze da prodje ali ne i cevka koja bi mogla da ga izvuce. E sad koliko to kosta i ko to moze da uradi, nemam pojma jer kola ni nemam, a to sam samo zakacio kao neku pricu na nekom forumu.
  • 0

#10 jaca

jaca

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 49 posts
  • Location6g L3

Posted 06 September 2013 - 10:26

Još jedna krađa. Iz automobila Fiat punto parkiranog ispred ulaza u zgradu 1V u noći između 04. i 05.09. istočen benzin!!!

Istai dođađaj ,iso veče na parkingu između zgrade 6G i 6D , auto fiat putno ( istočen benzin ) !!!
Ne znam da li ovo treba prijaviti policiji , ima li svrhe ???
  • 0

#11 Nekitamo

Nekitamo

V.I.P. član

• Members
  • 224 posts
  • Location4A L3

Posted 06 September 2013 - 11:12

Aaaaaa...sad sam tek shvatio zasto nam prave pumpu na dnu naselja! Pa, kad ti lopovi izvuku benzin da se samo otisnes do pumpe i nastavis put!!! :lol:

Kao vlasnik Fiat Punta saosecam probleme komsija. Nisam za sad imao u naselju problema ali zato u Novom Beogradu dva puta obijanje i kradja radia. Prvi put drzao sam plocicu u kaseti automobila i odneo je sve. Drugi put sam nosio plocicu sa sobom i nasao sam cak i gepek otvoren (samo spusten da ne lupa) jer je trazio gde sam je sakrio. Posto je nije nasao prosao sam samo sa razvaljenom suvozackom bravom. Naravoucenije: Nositi plocicu sa sobom! :D Znam neke ljude koji ostavljaju i otvorenu kasetu da se vidi da nije tu.
A sto se tice prijavljivanja? Mislim da ipak treba prijaviti jer to moze da utice na patroliranje policije a i kao nas argument za poboljsanje bezbednosti u naselju.
Ja sam prijavio prvo obijanje telefonom. MUP mi je rekao da dodjem kolima do njih. Ja u sebi: A otisci, slikanje... 8-) Nisu cak ni pogledali automobil. Uzeli su moje podatke i model radio uredjaja i to je to...
Nakon godinu dana dobijam poziv na mobilni iz suda da se hitno javim kod njih. Navodno nisu mogli da me nadju jer sam ziveo kao podstanar. Cak su slali policiju da me privede ali nisu ni oni mogli da me nadju jer u licnoj nema broj stana. Tek onda su me pozvali na mobilni!!! :roll:
Zvace me kad ga nadju..... :mrgreen:
  • 0

#12 drakche

drakche

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts
  • LocationGenerala Štefanika 1

Posted 06 September 2013 - 11:48

evo i ja da prijavim 20l Zastava10 ispred 1V, mislio sam da neću stići do pumpe na Trošarini.
  • 0

#13 Bankovici

Bankovici

V.I.P. član

• Members
  • 318 posts
  • Location1V L1

Posted 06 September 2013 - 13:23

Auuu, pa to će kod nas ispred 1V da postane česta pojava, daleko bilo!
A na koji način istoče? Je l vam onaj poklopac za gorivo (ako me razumete) zaključan pa ga obiju, ili stoji otključan?
Meni nemaju šta da istoče, jer vozim na plin, ali ne bih da mi bez veze razvale taj poklopac.
Sa obijanjem sam, na žalost, već imala iskustvo dva puta (ne u naselju), pa mi malo dosadilo da menjam brave zbog njihove koristi od max 1000rsd
  • 0

#14 heisenberg

heisenberg

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,484 posts

Posted 06 September 2013 - 18:10

Na puntu je uglavnom onaj koji se ne zaključava.
  • 0

#15 mnrstp

mnrstp

V.I.P. član

• Members
  • 658 posts
  • Locationuklonjena

Posted 11 September 2013 - 04:21

Citao sam negde da bi najbolje bilo da se ugradi neko sito u rezervoar, tako da benzin moze da prodje ali ne i cevka koja bi mogla da ga izvuce. E sad koliko to kosta i ko to moze da uradi, nemam pojma jer kola ni nemam, a to sam samo zakacio kao neku pricu na nekom forumu.

Ima Punto to fabrički, ali lopovi znaju kako da ga zaobiđu. Još gore je kad obijaju brave... Praktično svaki Punto koji se parkira na otvorenom, a posebno na Novom Beogradu, je imao obijanje.
  • 0

#16 zule11

zule11

V.I.P. član

• Members
  • 361 posts

Posted 14 September 2013 - 23:07

noc petak na subotu.. 1D... izvucen benzin iz par automobila i na srecu neuspesan pokusaj obijanja jednog...

Nedostatak rasvete u celoj GP1 ocigledno dodatno pogoduje doticnima... :x
  • 0

#17 DuNe

DuNe

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 posts
  • Location3G-L3

Posted 15 October 2013 - 11:17

U petak 11.10. desilo se obijanje 4 podrumske prostorije u ulazu 413v. Počionioc uhvaćen uz pomoć patrole nedaleko od naselja. Par dana ranije obijena su ulazna vrata u obe podrumske celine, što je ovoga puta bilo olakšanje za izvršioca. Prvi put, takođe, intervenisala službena lica. Sumnja se da su cilj bile toplotne pumpe...koje se inače ne nalaze u ovom ulazu.
U toku podnošenja prijave od strane oštećenih stanara u policijskoj stanici na Voždovcu - desila se i prijava razbojništva u našem naselju u prodavnici u broju 403, što je odmah dovelo do pokretanja dežurne ekipe.

Očigledno smo izloženi "udaru" lopova i razbojnika, koji pokušavaju da koriste situacije useljavanja i nepostojanja većih bebedonosnih mera u novom naselju...
  • 0

#18 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 15 October 2013 - 13:25

@DuNe Obavestio sam GDS da cisto obidje toplotnu podstanicu i proveri da nesto nije sklonjeno (dok ne pocne grejna sezona)
  • 0

#19 loyola

loyola

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 119 posts

Posted 15 October 2013 - 23:53

Kod mene u zgradi niko ne zatvara ulazna vrata, stalno dizu ono cudo na bravi da ne moze da se zatvori. Pa kad pokradu sve zivo posle ce kukati...
  • 0

#20 ta-mi

ta-mi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • Location3A L5

Posted 26 October 2013 - 23:23

Kod mene u zgradi niko ne zatvara ulazna vrata, stalno dizu ono cudo na bravi da ne moze da se zatvori. Pa kad pokradu sve zivo posle ce kukati...

Isti slučaj kod nas, podižu taj jezičak na bravi non stop :?
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users