Jump to content

Photo

C.D. Gile - Čišćenje, održavanje i sitne popravke

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 Stepa

Stepa

Newbie

• Administrators
  • 1 posts

Posted 15 April 2013 - 14:46

Naša je želja da pomognemo stanarima da zgrade u kojima žive još dugo ostanu nove, lepe i udobne za život, jer to treba da podrazumeva život u novom stanu, u novoj zgradi. Naš tim sastavljen je od ozbiljnih, vrednih i pedantnih profesionalaca od kojih mnogi već dugo rade u ovom naselju.

Nudimo vam partnerstvo i saradnju kroz naše profesionalne usluge čišćenja i održavanja zgrade.

Čišćenje i održavanje zgrade:

6 x nedeljno
[*:grtte3dz]Pražnjenje žardinjera ispred ulaza

2 x nedeljno
[*:grtte3dz]Čišćenje i pranje hodnika i stepeništa
[*:grtte3dz]Čišćenje ispred i oko zgrade
[*:grtte3dz]Pranje i brisanje ulaznih vrata
[*:grtte3dz]Menjanje sijalica (naše sijalice)
[*:grtte3dz]Brisanje i pranje lifta
[*:grtte3dz]Brisanje rukohvata ograde na stepeništu

2 x mesečno
[*:grtte3dz]Brisanje prekidača i hidrant ormara
[*:grtte3dz]Brisanje ormara za strujomere i grejanje
[*:grtte3dz]Brisanje svetlarnika (prozora na stepeništu)
[*:grtte3dz]Brisanje zaštitne ograde na stepeništu

1 x mesečno
[*:grtte3dz]Brisanje plafonjerki u hodnicima i na stepeništu
[*:grtte3dz]Podešavanje usporivača ulaznih vrata
[*:grtte3dz]Provera elektroinstalacija u zajedničkim prostorijama
[*:grtte3dz]Provera kanalizacione mreže u zajedničkim prostorijama

Po potrebi
[*:grtte3dz]Podešavanje automata rasvete u zajedničkim prostorijama
[*:grtte3dz]Čišćenje snega i posipanje kamene soli
[*:grtte3dz]Manje popravke u zajedničkim prostorijama (rezervni delovi nisu uračunati npr. brave, itd.)
Koristimo eko sredstva renomiranog nemačkog proizvođača profesionalnih hemijskih sredstava za održavanje higijene u stambenim objektima.

Cena usluge: 250 din. mesečno po stanu*.

*Plaćanje preko računa – svaki stan dobija uplatnicu na kućnu adresu.

Pored naše osnovne ponude, nudimo i

Ostale usluge bitne za normalno funkcionisanje zgrade i stanara koji žive u njoj:

• Pregled postojeće protivpožarne opreme, testiranje i davanje atesta od ovlašćene organizacije u zakonski predviđenim rokovima
• Ugradnja video nadzora
• Čišćenje stanova
• Zanatski radovi:
[*:grtte3dz]Gipsani radovi (pregradni zidovi i spušteni plafoni)
[*:grtte3dz]Keramički radovi
[*:grtte3dz]Vodoinstalaterski radovi
[*:grtte3dz]Elektroinstalacije
[*:grtte3dz]Moleraj
[*:grtte3dz]Stolarski radovi
[*:grtte3dz]Parketarski radovi, itd.
Dostupni smo 7 dana u nedelji i otvoreni za svaki vid saradnje.

Kontakt:
Tel: 061/1939744
@: gilecvisic@gmail.com

Telefon za hitne intervencije i popravke: 060/3888130
  • 0

#2 bojan

bojan

V.I.P. član

• Members
  • 396 posts
  • Location4J L1

Posted 20 April 2013 - 16:38

Gile čisti našu lamelu I radi to odlično. Što se tiče opravki I prepravki u stanu, kod mene nije radio ali pouzdano znam da je kod vise ljudi u naselju menjao raspored rušeći I pregrađujući I da su ti ljudi ekstra zadovoljni.
Još jedna velika prednost je što je Gile učestvovao u izgradnji naselja pa ne mora da ide na slepo kada su u pitanju korekcije u stanovima.

Pozdrav Dragiši I svaka preporuka!
  • 0

#3 Peace

Peace

V.I.P. član

• Members
  • 303 posts
  • Location4Đ L2

Posted 22 April 2013 - 09:29

Kako se naplacuje u ostalim zgradama ciscenje, i npr. odrzavanje lifta? Po kvadratu, ili po broju ukucana, ili po stanu? Kod nas Beohome naplacuju po kvadratu, sto mi uopste nema smisla?!
  • 0

#4 heisenberg

heisenberg

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,471 posts

Posted 22 April 2013 - 09:34

Mi smo danas raskinuli ugovor sa Beohome i zovemo Gileta da preuzme čiščenje i sređivanje zgrade.
  • 0

#5 jaca

jaca

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 49 posts
  • Location6g L3

Posted 23 April 2013 - 07:24

Mi smo danas raskinuli ugovor sa Beohome i zovemo Gileta da preuzme čiščenje i sređivanje zgrade.

A ko vam održava lift ? Beohom ili ste sklopili ugovor sa sa nekim servisom.
Mi smo u 407Ž pre mesec dana sklopili ugovor sa firmom Beohome ( ugovor za oržavanje lifta i čišćenje zgrade) .
Verovato te usluge mogu da se odvoje .
pozz
  • 0

#6 kokica

kokica

V.I.P. član

• Members
  • 321 posts
  • Location4A, L1-411ž

Posted 24 April 2013 - 13:23

Stavke- održavanja zgrade, čišćenja, održavanja lifta se, svaka ponaosob, posebno tarifiraju, tako da verujem da može da se izvrši "parcijalni" raskid ugovora.
Naš ulaz je tražio da se usluga naplaćuje po broju stambenih jedinica, a ne po kvadratu stana jer je tako tražila većina stanara. Njima (Beohome-u ili nekoj drugoj firmi) ni u džep ni iz džepa, jer na kraju naplaćuju istu cifru. Kako će to među stanarima biti raspodeljeno, njima je svejedno.
Ja više ne obraćam pažnju na čišćenje, jer nam lift radi, pa stepenice i ne vidim. Što se tiče održavanja lifta, tu su OK za sada. Verujem da se u čišćenju nisu popravili ni kod nas, ako nisu ni u drugim zgradama. Ulaz mi deluje ok, pa sam počela da tripujem da oni samo prizemlje čiste da nam zamažu oči :lol:
  • 0

#7 heisenberg

heisenberg

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,471 posts

Posted 24 April 2013 - 13:30

Ulaz mi deluje ok, pa sam počela da tripujem da oni samo prizemlje čiste da nam zamažu oči :lol:

To zapravo i rade, jer sam bio svedok toga. Zato smo i raskinuli ugovor. Kao što si rekla, može da se raskine ugovor parcijalno, mi smo ostavili održavanje lifta, a otkazali sve ostale njihove "usluge". Daleko im krasna kuća.

Gile kreće od sutra da čisti kod nas tako da ću napisati ovde kakva su iskustva nakon nedelju-dve. :)
  • 0

#8 ivancosic

ivancosic

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,609 posts
  • Location4J L3

Posted 24 April 2013 - 20:31

Ovo što je napisala Kokica se odnosi na Behome a ne na Gileta?
  • 0

#9 Martin Mystere

Martin Mystere

V.I.P. član

• Moderators
  • 2,850 posts
  • Location4A L1

Posted 24 April 2013 - 20:48

Aha, kriminalno su losi u svom "ciscenju"...
  • 0

#10 kokica

kokica

V.I.P. član

• Members
  • 321 posts
  • Location4A, L1-411ž

Posted 24 April 2013 - 21:33

Da, da, na Beohome. Gile je car, videh ga pre neki dan kako prazni žardinjere :)-lično on (ako se ne varam, jer nam je čovek dolazio u stan, nudeći svoje usluge...Ove nase (Beohome) moš samo na slici i reklami da vidiš :lol: . Toliko su "dobri", prosto nevidljivi. Nit ih vidiš, nit ih čuješ, ne može niko ni da primeti da su bili. Diskretni ljudi... :lol: Kapiram da ćemo i mi da raskidamo uskoro...Ne uzvraćaju nam ljubav...
  • 0

#11 nichko

nichko

V.I.P. član

• Members
  • 459 posts
  • Location4V L2

Posted 24 April 2013 - 21:54

Bravo za Gileta :-)
  • 0

#12 jakov

jakov

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Location4V.L2 411B

Posted 01 May 2013 - 18:21

Iskrena preporuka za Gileta.
Sve što piše u ponudi je tačno i više od toga. Uredno, čisto, povoljno...
Pozdrav 411b.
  • 0

#13 anab

anab

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted 04 May 2013 - 13:42

SVE POHVALE ZA GILETA. Mi smo ga više puta zvali kada smo u stanu nešto prepravljali i popravljali i jako smo zadovoljni uslugom a i cenom. Dobro je i to što je u naselju 24 sata, pa ga nikad ne čekamo mnogo kao što se čekaju drugi majstori, satima i danima. Što se tiče čišćenja zgrada, Gile odnosno, zaposleni u njegovoj maloj firmi čiste našu zgradu 4j, lamelu 1 i još dosta zgrada u naselju. I tom uslugom smo jako zadovoljni, što je najbitnije ne brišu samo podove kako to neke "tetkice" znaju da rade već se briše kompletno sve. Mi smo medju prvim stanarima naselja pa nekih preporuka na forumu nije ni bilo, bilo je jako teško naći nekog za popravke i čišćenje zgrade, zato želim da budućim stanarima olakšam prve dane u naselju i toplo im preporučim MAJSTOR GILETA. :)
  • 0

#14 zbuha

zbuha

V.I.P. član

• Members
  • 532 posts
  • Location4EL2 - 17.05.2012.

Posted 04 May 2013 - 19:15

Vec duze vremena, Gile odrzava nas ulaz (403e) i jako smo zadovoljni. Pre par dana uradio mi je izmestanje sijalicnog mesta u predsoblju.
Iskrena preporuka za Gileta i njegovu ekipu.
  • 0

#15 SuperIka

SuperIka

V.I.P. član

• Members
  • 2,135 posts
  • Location1А L2

Posted 06 October 2013 - 22:50

Наш улаз Гиле одржава тек неколико недеља ...

вечерашњом (недеља увече !) стручном, прецизном и пре свега брзом интервенцијом отклонио је зачепљење из канализационе мреже у гаражи наше зграде ... тако да су поплављени само локал у приземљу и купатило и ходник стана на првом спрату а могло је (претило је) да буде и много, много горе ...

Гиле : мајсторе - свака ти част ... и хвала у име СС 415 г (гилетови) ...
  • 0

#16 SuperIka

SuperIka

V.I.P. član

• Members
  • 2,135 posts
  • Location1А L2

Posted 06 October 2013 - 23:28

Синоћну акцију оперативно је помогао и Иван, тако да ... хвала и теби Муњо ;)
  • 0

#17 heisenberg

heisenberg

V.I.P. član

• Administrators
  • 1,471 posts

Posted 07 October 2013 - 09:37

+1

I kod nas je isto bio problem, odmah je reagovao. Gile car!
  • 0

#18 stepin zubar

stepin zubar

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 posts
  • Location4V L2

Posted 07 October 2013 - 11:56

I mi smo prezadovoljni Giletom ,sve pohvale :)
  • 0

#19 nhadzimusic

nhadzimusic

Member

• Members
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 04 January 2014 - 16:01

Poštovani,

CD Gile dere. Stigao mi je račun na preko 400 dinara za navodno čišćenje i održavanje lifta. Kakvo održavanje lifta? I to za 160 dinara? Preko Infostana koji podjednako loše održava možemo da plaćamo 160 dinara uključujući i nepostojeće održavanje lifta. U čemu se sastoji održavanje lifta? U brisanju krpom? I 250 dinara je bilo mnogo. Pri tome, nemam predstavu imamo li uopšte zaključen ugovor sa CD Giletom jer imamo predsednika fantoma. Ne dam ni dinara bez ugovora i to povoljnog. Razmislite kome dajete pare i za šta.
  • 0

#20 zule11

zule11

V.I.P. član

• Members
  • 359 posts

Posted 04 January 2014 - 16:08

Ne uzima Gile pare za odrzavanje lifta (odnosno ciscenje kako vi kazete). Preko njega se samo vrsi naplata jer je verovatno tako dogovoreno na skupstini stanara (tako je bar kod nas). A plaćanje redovnog odrzavanja lifta je obavezno u garantnom periodu od 2 godine i plaća se ovlašćenom serviseru za konkretan tip lifta. Cifra je obično od 6 do 8 hiljada dinara mesecno i deli se na broj stanova (pa dojemo do cifre od 150 - 200 dinara mesečno po stanu)
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users