Jump to content

Photo

Krađe u naselju

• Please log in to reply
66 replies to this topic

#1 obi

obi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 posts

Posted 27 December 2013 - 16:35

U parkicu izmedu 2dj i 2e ukradene su sve daske sa jedne klupe! Kome to treba i zasto?
  • 0

#2 maki09

maki09

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 33 posts

Posted 24 March 2014 - 18:47

Drage moje komsije sinoc smo imali vrednog lopova na parkingu kod zgrada 2A i 2B koji je opusteno obijao kola i odneo sve iz njih.Nisam mogla verovati kada sam jutros dosla do kola i videla vrata poluzatvorena,lik je imao vremena i hrabrosti da zagleda po kolima i pokupi sve sto mu je trebalo iz gepeka.Neverovatno mi je da je neko imao hrabrosti da pored tolikog svetla,prolaznika sve to pokupi i ode!!!Na moju srecu stavila sam KANDZU pa sam mozda iz tog razloga zatekla kola.Svakako imajte u vidu da vam se isto moze desiti.
  • 0

#3 Bole

Bole

V.I.P. član

• Members
  • 581 posts
  • Location6K - L2 (407V)

Posted 24 March 2014 - 19:56

Drage moje komsije sinoc smo imali vrednog lopova na parkingu kod zgrada 2A i 2B koji je opusteno obijao kola i odneo sve iz njih.Nisam mogla verovati kada sam jutros dosla do kola i videla vrata poluzatvorena,lik je imao vremena i hrabrosti da zagleda po kolima i pokupi sve sto mu je trebalo iz gepeka.Neverovatno mi je da je neko imao hrabrosti da pored tolikog svetla,prolaznika sve to pokupi i ode!!!Na moju srecu stavila sam KANDZU pa sam mozda iz tog razloga zatekla kola.Svakako imajte u vidu da vam se isto moze desiti.

Da li ste zvali miliciju?
  • 0

#4 maki09

maki09

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 33 posts

Posted 24 March 2014 - 20:32

Zvala ali nisu oni hteli da dodju nego sam ja morala sa ocerupanim kolima da idem kod njih i prijavljujem kradju.Tamo sam cula da nisam jedina iz naseg naselja kojoj se to desilo.Ocigledno da su lopuze pocele da se skupljaju po naselju.
  • 0

#5 SuperIka

SuperIka

V.I.P. član

• Members
  • 2,175 posts
  • Location1А L2

Posted 24 March 2014 - 20:38

... нису почеле да се скупљају ... оне су овде од почетка изградње .
  • 0

#6 maki09

maki09

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 33 posts

Posted 24 March 2014 - 20:44

...tacno..medjusobno se privlace...
  • 0

#7 1DL1

1DL1

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 194 posts

Posted 24 March 2014 - 22:14

Komsinice, koji je auto u pitanju? Da li ste imali alarm?
  • 0

#8 maki09

maki09

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 33 posts

Posted 24 March 2014 - 22:51

Punto,nemam alarm.
  • 0

#9 laki

laki

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 posts

Posted 24 March 2014 - 23:49

nema od milicije nista. lopovi ko i ovi. nego kako to navatati pa dobro izlupati. svezati negdje sa sve tablom "ja sam lopov", pa jedno dan da ga pljuju po naselju.
  • 0

#10 Zac

Zac

V.I.P. član

• Members
  • 272 posts
  • Location6A L1

Posted 25 March 2014 - 01:00

Ili vezati za drvo u sumici iznad skole i namazati slaninom, da ga izjedu veverice?
  • 0

#11 SuperIka

SuperIka

V.I.P. član

• Members
  • 2,175 posts
  • Location1А L2

Posted 25 March 2014 - 07:32

... i činčile
  • 0

#12 marecare

marecare

V.I.P. član

• Members
  • 766 posts
  • LocationUklonjena.

Posted 25 March 2014 - 10:01

Veverice ne jedu slaninu.
  • 0

#13 Mad Mike

Mad Mike

V.I.P. član

• Members
  • 539 posts
  • Location6Z L1

Posted 25 March 2014 - 18:07

+1
  • 0

#14 laki

laki

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 posts

Posted 25 March 2014 - 21:48

ode tema od kradje na ishranu veverica :D
  • 0

#15 Sascha

Sascha

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 136 posts
  • Location2Е,Л1 Useljen

Posted 26 March 2014 - 13:27

Nista onda ga namazite puterom od kikirikija :shock: ,mozda jedu kikiriki :lol:
  • 0

#16 mnrstp

mnrstp

V.I.P. član

• Members
  • 650 posts
  • Locationuklonjena

Posted 27 March 2014 - 04:13

Punto,nemam alarm.

Nažalost, Punto je magnet za narkomane i druge sitne lopove, zbog lakog obijanja. Kradu se stvari koje se nalaze unutra, a samo vozilo nisam čuo da je nekome odvezeno (tako da od kandže nažalost nema koristi). Ja isto imam Punta i plašim se da ga preko noći ostavljam u naselju.
  • 0

#17 Jelami

Jelami

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Posted 06 May 2014 - 16:42

Drage komšije, od danas su i automobili počeli da nestaju sa parkinga, mi smo imali sreće da ostanemo bez auta!
Imajte to u vidu i nabavite svaku moguću vrstu zaštite. Lopovi su se izveštili i očigledno ne prezaju ni od kamera, koje su na svakom ulazu i snimaju parking.
  • 0

#18 komsinica_lavica

komsinica_lavica

V.I.P. član

• Members
  • 422 posts
  • Location4Ž L1

Posted 06 May 2014 - 19:33

@jelami
to je stvarno strasno a bojim se da nece prestati!
znam za jos jedan slucaj, pre neki mesec nestao je reno megan ili senik ispred 4z.

niste napisali koji je vas automobil i ispred koje zgrade...da znamo...mada, sve je na meti, izgleda.
  • 0

#19 Jelami

Jelami

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Posted 06 May 2014 - 19:54

Njima omiljeni Golf 5 :), a sa parkinga ispred ulaza 403V, kod kružnog toka, pored same bandere koja prilično jako osvetljava. Operacija je sprovedena oko 3 ujutru, vidi se lepo na kameri. Srećom, Kasko će nas utešiti bar malo.
  • 0

#20 tehnički prijem

tehnički prijem

V.I.P. član

• Members
  • 260 posts
  • Location6Z L1

Posted 06 May 2014 - 21:17

Bilo bi lepo da se organizujemo pa da patroliramo sa dva auta po naselju. Ja sam spreman da odvojim mesečno jednu noć da nespavam u tu svrhu.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users