Jump to content

Photo

Crkva u naselju

• Please log in to reply
1216 replies to this topic

#21 NenadR

NenadR

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 87 posts

Posted 26 February 2014 - 10:14

U naselju ima mesta i za crkvu, TC, dom zdravlja i ostale pratece objekte... imam utisak da neko namerno pravi halabuku a zbog cega...saznacemo...

Molim Vas.. a za hram reda Jedaja kome ja mozda pripadam.. znate koliki prostor nama treba za fuzioni reaktor.. Jel mogu ja da uzmem deo neke od GP X i da pocnem da gradim.. ?
  • 0

#22 bukovski

bukovski

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 117 posts

Posted 26 February 2014 - 10:18

Meni stan gleda na crkvu pa mi ne smeta, ima mesta i za crkvu i za sve ostele objekte , nemijte da trazite djavola jer moze da se odustane od gradnje i da ostane ova ruina od zemljista. A cini mi se da sama crkva dosta znaci za zajednicu!!! A da ne pricam koliko ce biti lepo uredjen taj deo...
  • 0

#23 dotlic

dotlic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • Location6z L2

Posted 26 February 2014 - 10:20

@bukovski ako vec ima mesta za sve ostale objekte, ja danas udaram marker za pusnicu i hram reda dzedaja. Nije u redu da komsije marecare i NenadR (a i ja sa njima) ostanu bez neophodnih objekata kad vec ima mesta
  • 0

#24 komsinica_lavica

komsinica_lavica

V.I.P. član

• Members
  • 422 posts
  • Location4Ž L1

Posted 26 February 2014 - 10:25

Nemojte da se raslojavamo, molim vas...
biće mesta za crkvu (ili crkve) naravno, ali lepo isprojektovane, na dobrom mestu a ne ova brvnara.
ako ostanemo bez ove parcele, teško da ćemo ikad dobiti dom zdravlja, to je suština.
  • 0

#25 jelena74

jelena74

V.I.P. član

• Members
  • 303 posts
  • Location4G, L3

Posted 26 February 2014 - 10:27

Meni stan gleda na crkvu pa mi ne smeta, ima mesta i za crkvu i za sve ostele objekte , nemijte da trazite djavola jer moze da se odustane od gradnje i da ostane ova ruina od zemljista. A cini mi se da sama crkva dosta znaci za zajednicu!!! A da ne pricam koliko ce biti lepo uredjen taj deo...

Komsija, niko nema nista protiv crkve, ali svi, ili bar vecina, se protivimo bespravnoj gradnji i otimacini zemljista u naselju kako kome padne na pamet
  • 0

#26 NenadR

NenadR

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 87 posts

Posted 26 February 2014 - 10:30

Jel znas kako bi lepo izgledao otvoren i zatvoren bazen npr, sa teretanama, trznim centrom, internet bibliotekom i restoranom na vrhu sa pogledom prema gradu?
A okolo sadrzaji za decu i sterije..

Nazivi ulica su nam kao da nikad drugo nista nismo radili osim ratovali slavno.. a onda u sred tog "bojnog polja" mi dizemo crkvu..? :shock:
  • 0

#27 aca4g

aca4g

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 posts

Posted 26 February 2014 - 10:33

slazem se za zatvaranje..
  • 0

#28 ZoBu

ZoBu

V.I.P. član

• Members
  • 2,162 posts

Posted 26 February 2014 - 10:36

Nema potrebe da zaključavamo temu. Ako iz GDSa čitaju šta pišemo, to neće smetati, jer njima je u interesu da povrate parcelu, koja je komercijalna i donosi novac. Toliko su kivni, da čak namerno ignorišu postojanje crkve, što se može pročitati u izveštaju sa sastanka.
  • 0

#29 Jully4E

Jully4E

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 152 posts
  • Location4E L2

Posted 26 February 2014 - 10:54

I šta smo se dogovorili? Hocemo li pisati Kabinetu Njegove Svetosti Patrijarha Srpskog i/ili Kancelariji Svetog Arhijerejskog Sinoda SPC? Plus da odemo popodne na lice mesta?
  • 0

#30 Bubica 99

Bubica 99

V.I.P. član

• Members
  • 343 posts
  • Location5a l2

Posted 26 February 2014 - 11:19

U naselju ima mesta i za crkvu, TC, dom zdravlja i ostale pratece objekte... imam utisak da neko namerno pravi halabuku a zbog cega...saznacemo...

Molim Vas.. a za hram reda Jedaja kome ja mozda pripadam.. znate koliki prostor nama treba za fuzioni reaktor.. Jel mogu ja da uzmem deo neke od GP X i da pocnem da gradim.. ?

Nije mi jasno zbog cega si zajedljiv...ima nas koji zelimo CRKVU I TACKA...TO JE NASE PRAVO.
  • 0

#31 dejvid 6z

dejvid 6z

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 67 posts

Posted 26 February 2014 - 11:25

Da li stvarno mislite da GDS nije upoznat sa gradnjom crkve, nego pošto oni to nemogu da reše guraju nas u vatru.
  • 0

#32 The_Player

The_Player

V.I.P. član

• Members
  • 821 posts
  • Location1D L2 / 399N

Posted 26 February 2014 - 11:28

Nije mi jasno zbog cega si zajedljiv...ima nas koji zelimo CRKVU I TACKA...TO JE NASE PRAVO.

Siguran sam da ima puno onih koji žele crkvu, želim je i ja... Ali je želim zakonski redovnim putem i sa svim potrebnim dozvolama.
I još verovatno jedna razlika između mene i određenog broja onih koji žele crkvu je u tome što ipak pre želim DZ, 2 vrtića, 2 škole, pijacu i market, pa tek onda crkvu.
Zato i stajem na stranu onih koji govore o obustavljanju izgradnje - može, ali prema zakonu i uz poštovanje svih pravila. "Caru carevo, Bogu božije."
  • 0

#33 Mad Mike

Mad Mike

V.I.P. član

• Members
  • 540 posts
  • Location6Z L1

Posted 26 February 2014 - 11:34

Svi koji hocete crkvu, imate je na 500m od naselja. Sto se mene tice neka bude i ovde. Nisam protiv. Ali ne pre obecanih sadrzaja, koji su nam itekako potrebni: vrtici, skole, dz, zelena pijaca, supermarket...
  • 0

#34 petar5a

petar5a

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 26 February 2014 - 11:39

Kakva će to bruka da bude za naselje, kad se objavi u svim novinama,da su stanovnici naselja sprečili izgradnju crkve.Muslimani grade džamije gde god mogu, a mi se bunimo kad se na toliko naselje gradi jedna crkva.To je pravo lice Srbije. Kao da nema mesta za ostale sadržaje.
  • 0

#35 milek

milek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 48 posts
  • Location3G L3

Posted 26 February 2014 - 11:41

Nakon više telefonskih poziva, prema komunalnoj policiji, gradskoj inspekciji Voždovca došao sam do meil adrese gde možemo prijaviti nelegalnu izgradnju, nakon čega ćemo u pisanom obliku biti obavešteni o učinjenom.

meil: gordana.atanasijevic@vozdovac.rs

ko hoće neka pošalje i u svoje ime.

Inače rečeno mi je da inspektor najranije sutra može da izađe na teren i eventualno pokrene postupak po službenoj dužnosti.

Takođe, od strane komunalne policije, mi je preneto da će njihova ekipa izaći na lice mesta, ali da nema njihove nadležnosti, već da će o zatečenom stanju obavestiti građevinsku inspekciju.
  • 0

#36 Zac

Zac

V.I.P. član

• Members
  • 272 posts
  • Location6A L1

Posted 26 February 2014 - 11:44

Kakva će to bruka da bude za naselje, kad se objavi u svim novinama,da su stanovnici naselja sprečili izgradnju crkve.Muslimani grade džamije gde god mogu, a mi se bunimo kad se na toliko naselje gradi jedna crkva.To je pravo lice Srbije. Kao da nema mesta za ostale sadržaje.

Crkva koja zauzima mesto na planu doma zdravlja u kome treba da se leci 12-14 hiljada stanovnika naselja i hiljade iz okoline. Crkva koje se gradi bespravno nezapamcenom brzinom kao adut korumpiranim politicarima.

Bruka je da ljudi koji se nazivaju hriscanima podrzavaju ovu crkvu, eto to je bruka.
  • 0

#37 1DL1

1DL1

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 194 posts

Posted 26 February 2014 - 11:44

Ma da, najbolje svi da budemo talibani.
  • 0

#38 Jully4E

Jully4E

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 152 posts
  • Location4E L2

Posted 26 February 2014 - 11:47

Ne osporavam bilo čije pravo da želi bilo šta, pa i crkvu, samo bih volela da mogu da shvatim šta
vas sprečava da prošetate do Crnotravske bb? Šta fali Hramu Svetog Vasilija Ostroškog? Daleko?
A u naselju može mnogo što šta lepo i još lepše da izgleda od crkve. Zar vas ne iritira ovakav način da
se izgradi ta crkva? Odnos prema nama stanarima, našim predstavnicima kojima je rečeno jedno a
radi se drugo. Meni je dosta svih njihovih kraduckanja, lažuckanja, prevaruckanja... :evil:
  • 0

#39 jelena74

jelena74

V.I.P. član

• Members
  • 303 posts
  • Location4G, L3

Posted 26 February 2014 - 11:51

ovo sto sad rade je talibanstvo, zauzimanje parcele i gradnja bez ikakvog dokumenta i dozvole, zasto bi crkva bila iznad svakog zakona? Oni bi prvi trebali biti primer narodu, a ne da ucestvuju u ovakvoj prevari
  • 0

#40 petar5a

petar5a

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 26 February 2014 - 12:00

Samo da znate GDS je za sve ovo kriv, a sada se prave kao da ništa neznaju. Da su oni počeli sa radovima za prateće sadržaje na vreme do ovog nebi došlo, nego ova zbrka njima odgovara. Zato se prave ludi a naročito direktor,galamždija pred nama, a što nesme da galami ovima gore.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users