Jump to content

Photo

OSNOVNA SKOLA U NASELJU STEPA STEPANOVIC

• Please log in to reply
2086 replies to this topic

#2081 Bata Lule

Bata Lule

V.I.P. član

• Members
  • 935 posts
  • LocationKo treba zna

Posted 31 August 2017 - 10:38

Uvođenjem elektronskog dnevnika prestaju da važe stari veliki dnevnici, jel tako?

A šta ako je škola u tom projektu a nije obezbedina niti jedan kompjuter? Kako je dir. zamislila da se evidentiraju časovi, ocene, izostanci itd? A školska godina pošinje sutra! 

Evo četvrta školska godina je po redu. Za prethodne tri niti jedan kabinet nije opremljen. Bitno je da su pre eksterne inspekcije oblepili celu školu raznim panoima i oglasnim tablama koje su nakon inspekcije volšebno nestale. Možda su table bile rentirane!

Poučeni iskustvom, sa izgrađenim mišljenjem, iskreno verujem da će ova škola ove godine biti još eklatantniji primer javašluka. Jako bi me obradovalo da grešim.

ALi na žalost, to mnogima odgovara jer na školu ne gledaju kao na obrazovnu ustanovu već samo kao na ustanovu za zbrinjavanje dece u odsustvu roditelja, i njma smeta svako "mrcvarenje" jadne dece.

Da li neko ima informacije o promenama nastavnog kadra, da li je neko otišao i novi došao?

• 0

#2082 ljiljana

ljiljana

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted 02 September 2017 - 18:14

Djacima prvacima zelim srecan polazak u skolu!

• 0

#2083 fortuna

fortuna

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 152 posts

Posted 18 September 2017 - 18:54

Zasto se nasa skola ne ukljuci u projekat Sport u skole koji finansira Min.prosvete i obezbedi besplatan sport za decu?
  • 0

#2084 tehnički prijem

tehnički prijem

V.I.P. član

• Members
  • 256 posts
  • Location6Z L1

Posted 18 September 2017 - 19:46

Ko da se uključi?
Pa oni deci nisu napravili raspored kao da se samo ove godine pošlo 1. septembra u školu.
  • 0

#2085 Bata Lule

Bata Lule

V.I.P. član

• Members
  • 935 posts
  • LocationKo treba zna

Posted 18 September 2017 - 20:38

Zasto se nasa skola ne ukljuci u projekat Sport u skole koji finansira Min.prosvete i obezbedi besplatan sport za decu?

Pa škola nije dozvolila drugom košarkaškom klubu da uđe u školu jer je bio jeftiniji od Torlaka koji je smatrao da ima ekskluzivno pravo na našu školu, a dozvoliće besplatan sport. Šta mislite da li je njima do dece ili do njih samih? Čiji je Torlak?!
  • 1

#2086 tehnički prijem

tehnički prijem

V.I.P. član

• Members
  • 256 posts
  • Location6Z L1

Posted 19 September 2017 - 18:02

Moje dete trenira u školi. Ne mogu reći koji sport da ne pravim problem treneru.

Rekao je da će nas obavestiti da li ce poceti sa radom. Treba direktorki da da ponudu, pa ako bude najveća dobiće termine.

A ja poručujem ovima u školi da je to čist kriminal.
Ako traže najbolju ponudu onda neka raspišu tender. Ovako direktorka može da ponudi nekome svome termin za cifru malo iznad.

I na šta to liči jedne godine ima termin druge se ne zna.
Trealo bi da zaključuju Ugovore bar na četri godine.
  • 1

#2087 tehnički prijem

tehnički prijem

V.I.P. član

• Members
  • 256 posts
  • Location6Z L1

Posted 01 October 2017 - 21:09

Komentar trenera koji drži treninge u školi.

Postovani roditelji ovi iz skole su jako spori i neorganizovani, ja sam poslao svu dokumentaciju, ponudu i molbu jos prosle nedelje...danas sam zvao direktorku ona mi kaze da treba da sazovu skolski odbor i da ce tada(kroz par dana) otvarati sve ponude...Ne znam sta da vam kazem, nadam se da bi smo krenuli u narednih 7-8 dana...u svim ostalim skolama uveliko drzimo treninge osim u ovoj... jako losa skolska organizacija!

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users