Jump to content

Photo

Javno osvetljenje

• Please log in to reply
63 replies to this topic

#1 pelikan

pelikan

V.I.P. član

• Members
  • 309 posts
  • LocationGenerala Štefanika 29

Posted 29 July 2014 - 19:32

Obaveštavam komšiluk da je, zalaganjem našeg komšije koji radi u jednoj renomiranoj građevinskoj firmi, a koji poznaje odgovorno lice i ima poslovne odnose sa JKP ''Javno osvetljenje'', obezbeđeno osposobljavanje javnog osvetljenja u Naselju posle više mračnih meseci. :D :D :D
Izađite na terase ili prošetajte, ako negde osvetljenje ne radi, javite nam, tražićemo intervenciju.
A mi ćemo se našem komšiji pošteno odužiti! :) :)
  • 0

#2 opozicija

opozicija

V.I.P. član

• Banned
  • 236 posts
  • Location5V L1

Posted 29 July 2014 - 20:53

Obaveštavam komšiluk da je, zalaganjem našeg komšije koji radi u jednoj renomiranoj građevinskoj firmi, a koji poznaje odgovorno lice i ima poslovne odnose sa JKP ''Javno osvetljenje'', obezbeđeno osposobljavanje javnog osvetljenja u Naselju posle više mračnih meseci. :D :D :D
Izađite na terase ili prošetajte, ako negde osvetljenje ne radi, javite nam, tražićemo intervenciju.

Pa ,on popravi vama,a pokvari rasvetu u bloku 5,svaka cast,sada mi nemamo rasvetu vec tri dana.
  • 0

#3 betaverzija

betaverzija

V.I.P. član

• Members
  • 366 posts
  • Location2B L1

Posted 29 July 2014 - 22:23

ispred ulaza u 2bl1, 415s ne rade 2 stuba... jedan oreko puta drugog.

više puta pisao gds-u, zadnji put rekli da je tender za sijalice u toku.

hvala komšiluku :)
  • 0

#4 pelikan

pelikan

V.I.P. član

• Members
  • 309 posts

Posted 30 July 2014 - 08:20

Samo su zamenjene sijalice koje ne rade od oktobra prosle godine, juce, ne pre tri dana. Nije dirana kontaktna mreza. Mozemo pozvati da provere, ali ako je kvar, nece popravljati dok ih GDS ne angazuje.
  • 0

#5 betaverzija

betaverzija

V.I.P. član

• Members
  • 366 posts
  • Location2B L1

Posted 30 July 2014 - 09:04

koliko se ja secam radile su bandere kada smo primili stanove, pa se nadam da su samo sijalice.
  • 0

#6 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 30 July 2014 - 10:26

Bravo! Vodimo komšiju na piće!
  • 0

#7 opozicija

opozicija

V.I.P. član

• Banned
  • 236 posts
  • Location5V L1

Posted 30 July 2014 - 19:53

Pa ,on popravi vama,a pokvari rasvetu u bloku 5,svaka cast,sada mi nemamo rasvetu vec tri dana.

Evo stize i nama rasveta ovog trenutka,ako je komsija urgirao hvala mu.Pozdrav iz bloka 5.
  • 0

#8 LILI

LILI

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 77 posts
  • Location4BL1

Posted 09 August 2014 - 21:41

Jel neko zna zašto su četvorke u mraku već nekoliko večeri ?
  • 0

#9 pelikan

pelikan

V.I.P. član

• Members
  • 309 posts

Posted 09 August 2014 - 22:15

Pretpostavljam da mislite na deo ''četvorki'' uz ulicu -po novome- Generala Štefanika, koja takođe prolazi uz ''trojke''. Osvetljenja nema od sinoć, bez stručnog uvida ne znamo šta se desilo, ali ćemo u ponedeljak urgirati.
  • 0

#10 LILI

LILI

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 77 posts
  • Location4BL1

Posted 09 August 2014 - 22:22

Hvala na odgovoru, da, na taj deo sam mislila.
  • 0

#11 Jully4E

Jully4E

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 152 posts
  • Location4E L2

Posted 28 February 2015 - 18:42

Da li zna neko sta se desava sa javnim osvetljenjem kod cetvorki? U zadnje vreme, vise ga nema nego ima :???:

• 0

#12 The_Player

The_Player

V.I.P. član

• Members
  • 821 posts
  • Location1D L2 / 399N

Posted 28 February 2015 - 22:37

Da li zna neko sta se desava sa javnim osvetljenjem kod cetvorki? U zadnje vreme, vise ga nema nego ima :???:

Ne znam, ali deluje sablasno i bez magle, a sa maglom - scena za horor film!

• 0

#13 nevena92

nevena92

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 posts

Posted 13 March 2015 - 21:33

Baš tako, scena iz horor filma nije ravna kada se izađe posle ponoći , em "žive" duše nema, em magla, a o osvetljenju i da ne pričam.

• 0

#14 Jully4E

Jully4E

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 152 posts
  • Location4E L2

Posted 14 March 2015 - 21:10

Ja bih molila komsiju Pelikana da "potegne veze" i pribavi nam, ako nista drugo barem informaciju zasto nam je JKP "Javno osvetljenje" toliko nesposobno da ne moze da popravi javnu rasvetu kod cetvorki na duze od dva dana?

• 0

#15 pelikan

pelikan

V.I.P. član

• Members
  • 309 posts

Posted 15 March 2015 - 09:11

Ta mogućnost više nije aktuelna. Bila je dok je moj komšija koji radi u R. Mitrović izvršio finansijsko poravnanje dugova sa JKP Javno osvetljenje, pa su oni u znak dobre volje više puta izlazili na teren i dok im Naselje nije bilo predato na održavanje. 

U kakvim smo im sada prioritetima, nisam upućen

• 0

#16 krstic

krstic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 137 posts
  • Location4V L2

Posted 16 June 2016 - 21:03

Primecuje li jos neko da ulicnu rasvetu pale sve kasnije i sve neurednije (gen Stefanika....)
15.juna su upalili u 21.20, a evo danas u 22 je jos mrak, i nemoj da se pravdaju ustedpm jer ujutru gore do 7-8....
Ja sam sinoc zvao da pitam na onaj broj za prijave kvarova...i osoba sa druge strane mi je zvanicno rekla da vreme paljenja i gasenja ne zavisi od njih nego da se obratim nekom sekretarijatu.... Verovatno pismeno , koliko sam razumeo?
Ima li neko ko je upuceniji unproblem i kome jos smeta ovaj mrak (i upaljene sijalice danju)?
  • 0

#17 mnrstp

mnrstp

V.I.P. član

• Members
  • 658 posts
  • Locationuklonjena

Posted 17 June 2016 - 01:31

Vreme paljenja i gašenja zavisi od dužine obdanice i logično je da u ovo doba godine svetla budu najkraće upaljena. Ali to nema veze sa činjenicom da u delovima naselja rasveta uopšte nije uključena. Kod nas (zgade 6I, 6J, 6K) je to bilo prethodne noći, a kod vas ove. Izgleda da je neko (opet) rešio da štedi struju tako što će svake noći jedan deo naselja biti u mraku...

• 0

#18 Vlada85

Vlada85

V.I.P. član

• Members
  • 3,523 posts
  • Location4E, L3

Posted 17 June 2016 - 05:45

Ne samo naselja vec celog Vozdovca...

• 0

#19 marecare

marecare

V.I.P. član

• Members
  • 766 posts
  • LocationUklonjena.

Posted 17 June 2016 - 07:50

Al će da nestaju ratkapneeee

• 0

#20 makijaveli

makijaveli

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 46 posts

Posted 17 June 2016 - 07:56

Vreme paljenja i gašenja zavisi od dužine obdanice i logično je da u ovo doba godine svetla budu najkraće upaljena. Ali to nema veze sa činjenicom da u delovima naselja rasveta uopšte nije uključena. Kod nas (zgade 6I, 6J, 6K) je to bilo prethodne noći, a kod vas ove. Izgleda da je neko (opet) rešio da štedi struju tako što će svake noći jedan deo naselja biti u mraku...

Nije ovo stvar stednje struje vec namerne sabotaze. Tako se radi kada se pravi akcija kradja (skidanje tockova, razbijanje stakala itd...) Nazalost imam iskustva u tome...

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users