Jump to content

Photo

1 DJ

• Please log in to reply
187 replies to this topic

#1 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 13 June 2013 - 05:55

Nismo ni mi najgori :) , iako mislim da je ubedljivo najmanji broj stanara u nasoj zgradi trenutno, sto da i mi nemamo temu...ideja je da se na ovaj nacin bolje upoznamo i organizujemo u resavanju tekucih a i predstojecih pitanja i problema. Za pocetak mislim da je svima u interesu da sto pre formiramo skupstinu stanara... "javljajte se"
  • 0

#2 cone

cone

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Location1Đ, Lamela 1

Posted 13 June 2013 - 08:18

Komšo mi se useljavamo krajem juna, L1... Daj da vidimo koliko nas je na forumu iz zgrade 1Đ, mada mislim da nas je ubedljivo najmanje.
  • 0

#3 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 13 June 2013 - 10:13

...da bi formirali skupstinu stanara moramo sazvati konstitutivnu sednicu gde ce se pojaviti bar 50% komsija iz zgrade/ulaza pa bi zbog toga bilo u interesu da se na ovoj temi okupimo i prijavimo...ima tu jos dosta pitanja ali zbog bezbednosti i higijene nam je skupstina stanara neophodna sto pre.
  • 0

#4 MarkoS

MarkoS

Member

• Members
  • PipPip
  • 27 posts
  • Location1Đ L1

Posted 13 June 2013 - 11:36

Hoćemo da predložimo neki datum za konstitutivnu sednicu? Recimo subota 22.6.
  • 0

#5 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 13 June 2013 - 11:52

ok je to ali mozda je bolje da se prethodno "prebrojimo" ovde , na forumu...da se prijave ljudi koji su u mogucnosti da dodju na taj skup pa cemo odrediti i datum. Ili jednostavno da napisemo obavestenje na ulazima pa ko se pojavi - pojavi, ako nas bude dovoljno formiramo skupstinu i tako redom , ima vec tema viewtopic.php?f=29&t=357 sve lepo opisano (svaka cast Vladi85)

Hajde komsije, dajte predloge, oglasite se da vidimo koliko nas je uopste...
  • 0

#6 TDS

TDS

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 posts
  • Location1DJ L2

Posted 13 June 2013 - 13:14

Poštovane komšije,
evo i ja stigoh.
Koliko vidim još nikog nema iz lamele 2.
  • 0

#7 cone

cone

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Location1Đ, Lamela 1

Posted 13 June 2013 - 13:38

Da li neko zna kada se očekuje to obaveštenje od EPS-a? I da li znate da li je naša zgrada uopšte dobila upotrebnu dozvolu? Da li je neko tražio kopiju upotrebne na uvid pri primopredaji? Pitam zato što se juče devojka koja radi za Zlatibor gradnju (u kontejneru ispod zgrade) ispalila i rekla mojoj verenici da zgrada nije dobila upotrebnu dozvolu!!??
  • 0

#8 TDS

TDS

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 posts
  • Location1DJ L2

Posted 13 June 2013 - 14:37

Komšija @nemmen je na forumu Zgrade iz grupe 1 u ponedeljak Jun 10, 2013 8:12 pm obećao da će sve da nas obavesti u veszi obaveštenja EDB.
Što se tiče upotrebne dozvole ja je nisam tražio, jer smatram da nisu mogli da predaju ključeve dok to ne dobiju. Da li sam u pravu? :?:
  • 0

#9 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 14 June 2013 - 07:07

Obavestenja za prijavu eps-u jos nema na vratima 1dj, bar nije bilo jutros a naravno,pusticu info na forumu kada se to desi ;)

Sto se upotrebne tice - trazio sam ja tj. predao zahtev za dostavljanje dokumentacije radi utvrdjivanja ukupnog kasnjenja (predao zahtev u pisarnici pre 10-ak dana) ali odgovora jos nema...mislim da zgradu ne smeju da predaju bez upotrebne s tim sto sam siguran da se vise ne ceka 30 dana od datuma dobijanja upotrebne radi njene pravosnaznosti sto ce reci da onih 82 dana nije dobra racunica vec treba oduzeti 30. Cekam odgovor jos malo a onda na gurku, samo da dodjem do datuma kada je upotrebna izdata za nas objekat pa onda odstetni zahtev.
  • 0

#10 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 16 June 2013 - 17:31

BITNO!

u podrumskoj ostavi broj 26 curi voda, kaplje iz cevi koja ide po samom plafonu...kontaktirao sam Ivana iz Zlatibor gradnje a vlasnika molim da ako cita ovo preduzme dalje mere da se problem sanira.
  • 0

#11 J&D

J&D

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Location1Đ,lamela 1

Posted 18 June 2013 - 22:14

Oprosti komsija :) Tek sam sada videla. Meni je u podrumu haos blago receno.
  • 0

#12 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 19 June 2013 - 01:30

Oprosti komsija :) Tek sam sada videla. Meni je u podrumu haos blago receno.

..i meni, moj je 28..valjda ce naci trajno resenje - one letvice su iovako nikakve a posle natapanja vodom moguce da brzo istrule...

u svakom slucaju dobro je znati da smo bogatiji za jos jednog komsiju/komsinicu ;)
  • 0

#13 J&D

J&D

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Location1Đ,lamela 1

Posted 19 June 2013 - 09:48

Komsinica. :) Nadam se da su sad to koliko toliko sredili jer mi je muka od njihovih propusta-Ivan je svaki dan sredjivao oko mog stana, s obzirom da sam se uselila pa ja mislim prva, jos jedan decko je bio u zgradi i nigde nikog. :( A hodnik kako nam izgleda je blago receno uzas, meni je pre nedelju dana bilo govance ispred vrata od nekog kuceta, i vlasnik ga nije skupljao vec ja. Valjalo bi zaista sto pre oformiti skupstinu stanara. Ja sam zvala Gradjevinsku direkciju vezano za edb, i rekli su mi isto sto i tebi, za infostan prijavljuju oni,a telekom sam resila cim sam se uselila. Inace ja sam Jelena, stan 11. :)
  • 0

#14 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 19 June 2013 - 11:15

Komsinica. :) Nadam se da su sad to koliko toliko sredili jer mi je muka od njihovih propusta-Ivan je svaki dan sredjivao oko mog stana, s obzirom da sam se uselila pa ja mislim prva, jos jedan decko je bio u zgradi i nigde nikog. :( A hodnik kako nam izgleda je blago receno uzas, meni je pre nedelju dana bilo govance ispred vrata od nekog kuceta, i vlasnik ga nije skupljao vec ja. Valjalo bi zaista sto pre oformiti skupstinu stanara. Ja sam zvala Gradjevinsku direkciju vezano za edb, i rekli su mi isto sto i tebi, za infostan prijavljuju oni,a telekom sam resila cim sam se uselila. Inace ja sam Jelena, stan 11. :)

..taj decko sam verovatno ja... :D stalno teglim nesto...
izgleda da se svi slazemo da je ta skupstina stanara neophodna sto pre - samo jos da smislimo najlaksi nacin da se skupe komsije :?:
  • 0

#15 J&D

J&D

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Location1Đ,lamela 1

Posted 19 June 2013 - 11:32

Pa ako si mi otkljucao ulaz kada su mi se zalupila vrata,onda jesi ti.:) Komsije pored mene mislim da nisu na forumu ali su se uselili,preko puta mene takodje ima jedan covek,ne verujem da je na forumu i na trecem ima bracni par,trebalo bi da se usele jos malo.To je od komsija sto ja znam.
  • 0

#16 J&D

J&D

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Location1Đ,lamela 1

Posted 19 June 2013 - 11:35

Ja sam razmisljala da ispecem kolace, ubacim u korpicu i da idem od vrata do vrata. :D Kapiram da ce se tako odazvati. :D
  • 0

#17 nemmen

nemmen

V.I.P. član

• Members
  • 252 posts
  • LocationGP1 L1 1DJ

Posted 19 June 2013 - 11:44

:idea: eto resenja :D
  • 0

#18 J&D

J&D

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Location1Đ,lamela 1

Posted 19 June 2013 - 12:40

Nista onda,bacam se na pos'o! :D
  • 0

#19 MarkoS

MarkoS

Member

• Members
  • PipPip
  • 27 posts
  • Location1Đ L1

Posted 19 June 2013 - 19:02

Meni su skroz ok kolači :-) a možemo i na piće u naš kafić :-)
  • 0

#20 cone

cone

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts
  • Location1Đ, Lamela 1

Posted 20 June 2013 - 10:36

Mislim da je najbolje da svako postavi sliku na svoj profil, lakše i brže ćemo da se upoznamo. :) Ja sam od 1. jula u stanu (L1, I sprat).
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users