Sudopera

Škola stranih jezika

Re: Sudopera

Postod penevl » Pon Feb 25, 2013 8:45 pm

MarijaMalnar je napisao:
nevtis je napisao:Ti neces okruglu sudoperu, ali to vazi za svaku koja se ugradjuje u radnu plocu. Na konto curenja, sve zavisi ko ti i kako uradi. Ja sam stavila okruglu metalcevu, ispod je bojler, nista ne curi. Ja sam zelela radnu povrsinu (ispod je masina za sudove) izmedju sporeta i sudopere, jer mi je tako najlakse kada spremam hranu. Ne znam kakve su ti potrebe i da li imas "prikolicu", ali da znas male masine nisu za porodice gde se kuva.

Pa znam, ali ja nisam vicna kuvarica tako da ne verujem da ce neka specijalna hrana da se sprema u toj kuhinji :D

koju sudoperu si kupila?i da li je ok?

a i ja sam mislio na sudo masinu ispod radne povrsine i to ona sa 6 kompleta,pa me interesuje kako si postavila tj da li si stavila ispo kanalizacione cevi ili blizu radne ploce?jer ne znam da li moze da bude ispod radne ploce zbog vracanje vode u masinu..
penevl

Pridružio se: Pon Feb 25, 2013 8:34 pm

Postod MarijaMalnar » Sre Feb 27, 2013 4:53 pm

Nisam jos, ali cu najverovatnije ovu:

http://www.leksgroup.com/l_cs/?s=5&i=14&c=4&pid=1150

rekli su mi da je kvalitetna, da je dosta duboka (18cm) pa je za sada najverovatnija...
"Ko je imao sreće da se jutros probudi u Beogradu, može smatrati da je za danas dovoljno postigao u životu. Svako dalje insistiranje na još nečemu, bilo bi neskromno." - D.Radovic
Korisnikov avatar
MarijaMalnar
V.I.P. član

Pridružio se: Sre Avg 22, 2012 1:07 am
Status stana: Useljen

Postod bokica88 » Čet Jul 04, 2013 11:35 am

Imate prodavnicu u durmitorskoj bave se samo sudoperama..najbolji kvalitet provereno...poz
bokica88

Pridružio se: Čet Jul 04, 2013 11:34 am

Postod Emina Savic » Sub Jul 06, 2013 8:30 am

Uzela sam Alveus Elegant 30 sudoperu:
http://www.alveus.rs/index.php?menu_item=75&id=1009381
Iako se nisam jos uselila, nisam odolela da je ne probam, i jako sam zadovoljna. Pre svega, duboka je (19 cm), što mi se čini najvažnijom karakteristikom koju sudopera treba da ima. Baš sam ovaj model tražila jer sam htela četvrtastu posusdu i oceđivač, ali da bude mesta da se, bez nekog teškog improvizovanja, postavi i dozer pored slavine. Kome odgovara desno posuda, a ima želju da na sudoperi sa oceđivačem ima i dozer :D, toplo preporučujem.

E da, najbitnije, cena joj je bila 11700, u Centru za stolare, ne znam koja je trenutno. Na ovu cenu, pošto sam kod njih kupovala i sve okove, alu ramove i sl, dobila sam popust, bila je nešto manje od 10k. Inače, Alveus ima maloprodaju, ali tog čoveka nisam uspela da uganjam iz više pokušaja, a i cena koja je njihova preporučena maloprodajna je bila veća od ove.
Emina Savic

Pridružio se: Sub Jan 05, 2013 11:58 am

Postod LaNa_Bg » Uto Nov 12, 2013 11:09 am

Jel ima neko iskustva sa granitnim sudoperama? Kako se odrzavaju i kako su se pokazale?
LaNa_Bg

Pridružio se: Uto Jan 22, 2013 11:20 pm

Postod nela » Čet Nov 14, 2013 3:37 pm

Granitne su fenomenalne...moja je antracit boje, odlična za odrzavanje.
Korisnikov avatar
nela
V.I.P. član

Pridružio se: Pet Okt 05, 2012 1:05 pm

Postod LaNa_Bg » Čet Nov 14, 2013 5:01 pm

Nela hvala na odgovoru. Kako je odrzavas?
LaNa_Bg

Pridružio se: Uto Jan 22, 2013 11:20 pm

Postod SuperIka » Čet Nov 14, 2013 8:03 pm

... лепо, лепо ...

а са колико гранитних РС динара ће те потпомогнути акцију опремања новог гранитног вртића у нашем гранитном насељу ...?
... " слажем се ја децо, да ово чудо проради - велике смо паре уложили, али се никако не слажем " ...
Korisnikov avatar
SuperIka
V.I.P. član

Pridružio se: Pet Maj 11, 2012 7:56 am

Postod nela » Pet Nov 15, 2013 1:40 am

Klasično održavanje- čišćenje deterdzentom I grubljim sundjerom, I ponekad nekim tečnim dezinfekcionim sredstvom, nema potrebe za ribanjem abrazivnim sredstvima uopste ( a prljavština se inace I ne vidi, hahaha ;) )

Iko, nisam u toku, ali sam pružila moralnu podršku I protestvovala I potpisala peticije, "iako mi škola ni vrtić nisu potrebni", to si već pročitao. Sta se sad dogadja ? Ako je akcija dobrovoljnih priloga u toku, samo da kažem da moju granitnu sudoperu ne dam nikako, sta jos dolazi u obzir ? ;-)
Korisnikov avatar
nela
V.I.P. član

Postod nela » Pet Nov 15, 2013 9:45 am

[quote="SuperIka"]... лепо, лепо ...

а са колико гранитних РС динара ће те потпомогнути акцију опремања новог гранитног вртића у нашем гранитном насељу ...?[/quo

Nastaviš li ovako da iskačeš bukvalno na svakom topic-u " kao iz rerne " , tesko da ces dodatno motivisati ljude da nešto daju, dapače... :lol:
Ionako sve lepo i jasno piše na temi Vrtići i škole, pa ko voli nek izvoli.
Korisnikov avatar
nela
V.I.P. član

PrethodniSledeća

Povratak na Nameštaj